Тернопільські господині печуть солодощі для українських військових

Автор:     Опубліковано: 15 Жовтня 2014 о 19:30    320 переглядів

Солодощі на передову. У Тернополі стартувала акція «Смаколики для наших солдатів». Її організатор Оксана Бучковська розповідає: має знайомих, які перебувають в зоні АТО, відтак, завжди намагається якимось чином допомогти нашим військовим.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, організатор акції:

«Одного разу в Інтернеті просто реально побачила, дівчинка одна написала: от, київські господині пекли солодощі, а чим, типу, ми гірші, тернопільські? Я їй написала. Кажу: якщо ти будеш щось починати з цим, я тебе радо підтримаю. І так воно якось зав’язалося».

Вже за перший тиждень, каже Оксана Бучковська, долучитися до акції близько 20-ти людей. Причому телефонували не лише з Тернополя, а й з районів.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, організатор акції:

«Ми наголошуємо на тому, щоби рецепти були перевіреними. Ті, які завжди вдаються, які смакують. Але звертаємо увагу також на те, щоби господині, які беруться пекти, мали на увазі те, що посилка буде їхати більше тисячі кілометрів і далеко не по гладенькому асфальту. Тобто, щоб вони мали на увазі, що випічка не повинна зіпсуватися і не повинна покришитися».

Кілька коробок із солодощами принесли студенти-історики місцевого педуніверситету. До прикладу, Наталя вирішила відправити нашим військовим домашні кекси та печиво, прикрашене різними патріотичними написами.

 НАТАЛЯ ЛИТВИН, студентка:

«Я дуже люблю готувати, пекти. А така можливість випала, що можна допомогти цим воїнам, які перебувають там, на Сході. І, дійсно, вони зараз цього дуже потребують. Сподіваюсь, що ця акція допоможе їм відчути цю частинку тепла, домашнього затишку, турботи, якої їм зараз там так не вистачає».

ТАНЯ ФЕДУНІВ, студентка:

«Ми, коли пекли печиво,  друкували такі різні видруківки, щоб  наші бійці знали, що вони будуть їсти і чиїми руками це буде спечено. В роботу включились не тільки студенти, а й викладачі. Це справді радує, адже приємно, коли всі підтримують нас. І, я думаю, бійців це також ощасливить».

Усі домашні солодощі регулярно відправлятимуть на Схід. Приносити випічку можна на склад допомоги АТО, що знаходиться на території гуртовні на вулиці Збаразькій.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, організатор акції:

«Надіємось, в принципі, на те, що, все-таки, солдати отримають гарну, якісну, свіженьку випічку. І якусь частинку нашого домашнього тепла відчують, і, в якійсь мірі, воно їх підтримає і надасть їм якоїсь додаткової віри в те, що ми з ними». 

 

 

 

 

залишіть коментар