Тернопільські правоохоронці до виборів готові

Автор:     Опубліковано: 20 Жовтня 2014 о 20:30    390 переглядів

Обласна міліція також готується до виборів. Забезпечити порядок та уникнути провокацій – чи не основні завдання як зараз, так і, безпосередньо, 26 жовтня. Вже з минулого четверга правоохоронці перейшли на посилений режим несення служби. І так – до кінця місяця. Втім, визнають в обласній міліції, існують, все ж, певні проблеми. Адже значна кількість особового складу несе службу в зоні АТО.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«Звичайно, зменшилася кількість патрульних нарядів у місті Тернопіль.  Враховуючи те, що ми позбувалися багатьох зрадників, а також особи, які не могли працювати в цих умовах, в яких працюємо ми зараз, збільшився некомплект дільничних інспекторів міліції. І особливо це болюче для сільської місцевості. Тому що це єдиний представник органу внутрішніх справ, з яким пересічний громадянин міг в любий час зустрітися».

Попри це, запевняють в обласному управлінні внутрішніх справ, вже найближчим часом правоохоронці нестимуть службу безпосередньо на виборчих дільницях. Їх на Тернопільщині – близько 1200. Відповідно,  на кожній чергуватиме працівник міліції.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«З сьогоднішнього дня починається завіз виборчих бюлетенів на окружні виборчі комісії. Відповідно, згідно до законодавства, четвер-пятниця працівники міліції вже поїдуть безпосередньо на дільниці нести службу».

На президентських виборах у травні, нагадує Руслан Балик, допомогу правоохоронцям надавали місцеві активісти та мисливці. Зголосилися вони і цього разу. Аби запобігти різноманітним провокаціям, в обласній міліції підготували резерв спеціальних підрозділів та бійців батальйону «Тернопіль». Наразі ж, кажуть правоохоронці, ситуація в області зараз доволі спокійна.

РУСЛАН БАЛИК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«На сьогоднішній день нами зареєстровано 6 повідомлень, які стосуються порушень виборчого законодавства. Одне з них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, яке вже на даний час закрите. Це початково щодо формування складу окружної виборчої комісії. Решта повідомлень – незначні, це стосується розміщення передвиборчої агітації».

Нагадаємо, в обласній міліції створили «гарячу лінію», де кожен за номером (0352) 25-19-73 може повідомити правоохоронців про випадки порушення виборчого законодавства.

 

 

 

залишіть коментар