Тернопільські правоохоронці та бійці спецбатальйону «Тернопіль» знову поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 7 Жовтня 2014 о 21:07    138 переглядів

Трохи перепочили – і знову на захист державної цілісності. З Театральної площі в зону проведення АТО вкотре вирушили правоохоронці обласного управління внутрішніх справ та бійці спецбатальйону «Тернопіль». Там вони замінять своїх бойових товаришів. Більшість на Схід їдуть вже не вперше.

 ВОЛОДИМИР КАТРУК, командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення:

«В принципі, особовий склад підготовлений, дякуючи і обласному управлінню внутрішніх справ, й усім меценатам, всім людям доброї волі, які допомогли. В принципі, укомплектовані ми й одіті по-осінньому, можна сказати, майже по-зимовому. Деякі взірці зброї в нас є вже, будем казати, хороші. Так що роботу можна буде виконувати так, як має бути».  

Бойовий дух хлопців, каже Володимир Катрук, високий – готові і далі стояти на захисті України, а також сумлінно виконувати поставлені перед ними завдання, зокрема, і по охороні порядку на виборчих дільницях.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

« Зараз в цьому строю знаходяться працівники і карного розшуку, слідчі, працівники економічної спрямованості, працівники патрульної служби і бійці спецбатальйону особливого призначення «Тернопіль». Немає землі Тернопільської, немає землі Донецької, Луганської.  Є одна-єдина Україна».

НЕСТОР, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький (УПЦ КП):

«Ви вирушаєте на передову, в зону бойових дій, для того, щоб захищати мир і спокій жителів всієї іншої території України. Щиро віримо, що Господь буде  вас оберігати, захищати, допомагати, відстоювати українську незалежність, тому що саме вона випробовується в сьогоднішній день».

Проводжати бійців прийшли сотні тернополян, від малого до великого. Дівчата з 28-ї школи  навіть сплели чоловікам своєрідні обереги – браслети з синіх та жовтих стрічок. Кажуть, ініціатором стала одна з учениць, батько якої також їде в зону АТО.

ТЕТЯНА ШИЛО, учнівський директор школи №28:

«Хоч це є така маленька дрібниця, але ми віримо, що ці фенічки будуть для них маленькими оберегами і що вони повернуться живими. А головне те, що вони сплетені з дитячою любов’ю і щирими усмішками. І через те ми просто хочемо ці всі фенічки передати, аби вони відчували нашу підтримку». 

Перед відправкою хвилюються усі: і бійці, і їх рідні. Втім, сподіваються, що все закінчиться добре.

ІГОР, боєць:

«Та так, як всі, хвилююся. Нема таких, що не хвилюються. Поїдемо – подивимося».

ОЛЬГА, родичка бійця:

«Навіть не знаю. Все-таки надіюся, що повернеться здоровий, живий і будем його знов зустрічати тут, на цій площі».

Проводжати правоохоронців у зону прийшли не лише друзі та близькі, а й пересічні тернополяни.

ГАЛИНА:

«Серце болить за наших хлопців. І ми би хотіли бачити їх живими, здоровими і щоб вони повернулися до нас. Щоб була наша Україна вільна. Живими і здоровими». 

залишіть коментар