Тернопільські ЖЕКи прибирають місто від листя

Автор:     Опубліковано: 29 Жовтня 2014 о 18:50    298 переглядів

Тернопільські комунальники очищають місто від опалого листя.  Відповідний наказ міське управління житлово-комунального господарства видало ще 17 жовтня. Прибирання поклали на плечі  обслуговуючих підприємств. Кожне відповідає за свою територію. Аби подивитися, як Тернопіль готують до зими, їдемо на «Сонячний». Тут знаходимо першу бригаду працівників.

 ЛЮДМИЛА КУРИЧАК, майстер дільниці«КомЕнерго-Тернопіль»:

«Чалдаєва будинки, Тарнавського, Фабрична, Шота Руставелі – це все наша територія. В моїй бригаді на даний час знаходиться 10 двірників. Гарно працюють. Пакуємо листя в пакети. Пакети є. На день вивозимо 3 прицепи».

Кипить робота і на вулиці 15-го квітня. Тут листя прибирає вже інше підприємство. Окрім цієї, працівникам підпорядковані ще вулиці Лепкого та Київська.

ГАЛИНА ГЕВКО, директор ПП «Благоустрій»:

«Вулиця Богдана Лепкого була почищеною вчора від листя. А вулиця 15 квітня сьогодні від 9 години ранку і от, на 12 годину, фактично, працівники вже впоралися з даною роботою. Це є протяжність, приблизно, до 700-800 квадратних метрів і 10 метрів – ширина».

За словами Галини Гевко, в день вивозять, в середньому, 2 причепи листя. Усе знайдене в процесі роботи сміття збирають окремо у пакети. Загалом на прибирання вийшли 26 працівників підприємства. Люди кажуть – роботи багато, однак намагаються виконати завдання якнайкраще.

НАДІЯ ЧАЙКА, двірник:

«То осінь. Листя падає неодночасно, різні дерева. І так. Але загортати потрібно. Тамтого року було легше, тому що не було снігу. А того року зі снігом листя, важко, але ми стараємося робити. Так, щоби було все чисто всюди. Ми інструментом забезпечені. Трактор біля нас завжди є, щоби відразу грузити. Та й так».     

ГАЛИНА ГЕВКО, директор ПП «Благоустрій»:

«Треба віддати належне, всі двірники вийшли і виконали свій обов’язок громадський, бо це громадський обов’язок, належним чином. Тому я їм хочу подякувати від  свого імені. Ну, і якось це відзначиться, відповідно, преміальними. Не в значній сумі, але воно буде відзначено».  

До слова, якщо раніше усе зібране листя вивозили на Микулинецьке кладовище,то тепер – транспортують на новий міський цвинтарта на розташований неподалік іподром. У такий спосіб комунальники  утеплюють ґрунт.

 

залишіть коментар