У 23 школі продавали випічку заради українських військових

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2014 о 19:12    409 переглядів

Музику та дитячі голоси чути ще перед входом. Благодійний ярмарок в підтримку бійців АТО у 23 школі влаштували просто у фойє. У навчальному закладі переконані: зараз увага кожного патріота прикута до того, що відбувається на Сході.  Ярмарок під назвою «Смачна країна» – лише один із варіантів, як можна допомоги нашим військовим. Відтак, батьки учнів молодших класів напекли печива та приготували різноманітні солодощі. Усі кошти, виручені від продажу, перерахують нашим бійцям.

НАТАЛЯ ГРАД, мама учня:

«Не кожна людина спроможна, навіть, коли вона має можливість, здати якісь кошти. Але таким чином якось більш люди організовуються, і більше якісь вони такі зібраніші».

Смаколики приготували найрізноманітніші.

ІРИНА СОХАР, мама учениці:

«На початку була в нас галяретка залита, жовто-блакитна, так скажу. Потім – світлофор, це для дітей дуже цікаво було, який зразу розійшовся. Потім були 2-3 види кексів. Пиріжки були в нас домашні. Потім – дрібне в нас було таке, сердечка, рогалики. Сердечка для вояків, можна так сказати, що ми їх пам’ятаємо. Потім в нас ще що було? Пахлава, батьки вміють в нас гарно робити».

З фантазією підійшли і до оформлення. До прикладу, Ірина Сохар демонструє нашій знімальній групі стіл їхнього 2-В. Крім солодощів та фруктів, тут прилаштували ціле гарбузове сімейство.

А тим часом торгівля іде. Лише за одну, хоч і велику, перерву зі столів зникає більша частина приготованого.

ІРИНА СОХАР, мама учениці:

«Тут в нас є – і отут в нас ще є. Тут ми все-все-все. Ще не підраховували кошти, але я думаю, що щось є».

У школі кажуть: до благодійного ярмарку долучився кожен із 15 початкових класів.

 МАРІЯ БОЛЄЩУК, заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ №23:

«Тут ви можете побачити і батьків, і вчителів, і дітей також різного віку. Минулого тижня в нас була проведена така благодійна акція і серед учнів середніх і старших класів. Зібрано 3 з половиною тисячі гривень також на підтримку воїнів АТО».

Трохи обабіч – виставка дитячих робіт під назвою «Не згасне свічка пам’яті». Усі малюнки та вироби, кажуть в школі, також передадуть військовим – для підтримки їхнього морального духу.

МАРІЯ БОЛЄЩУК, заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ №23:

«Я хочу сказати від імені всіх працівників школи, всіх дітей нашої школи нашим славним воїнам, захисникам: ми віримо в вас, ми за вас переживаємо, і ми впевнені, що наша країна буде єдиною, цілою, суверенною і незалежною, де кожному, від маленького до дорослого буде жити комфортно і кожен буде себе почувати справжнім громадянином».

Цього разу вторгували вже близько 6 тисяч гривень. До слова, і ярмарок, і виставку провели в рамках одного з предметних тижнів, які регулярно проходять у школі.

залишіть коментар