У Тернополі облаштували ще один дитячий майданчик

Автор:     Опубліковано: 16 Жовтня 2014 о 19:38    290 переглядів

Новенькі гойдалки, гірки та каруселі. В дворі міської дитячої поліклініки з’явився ігровий майданчик. В міській раді розповідають: ініціатором його зведення став міський Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів, який знаходиться поруч. Там хотіли, аби можна було проводити заняття і на свіжому повітрі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми мусимо подумати про людей з особливими потребами. Тим більше, якщо це наші діти, оскільки вони потребують особливого догляду. Для їхнього розвитку і лікування їм потрібні особливі фізичні вправи, тому ще на початку року на це були виділені кошти. Ми замовили в спеціалізованої установи виготовлення цього дитячого майданчика. Нарешті зараз, коли вдалося провести оплату через казначейство, майданчик привезли і встановили».

Усі каруселі та інше ігрове устаткування має своє призначення, каже керівник Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Віта Мушій.

ВІТА МУШІЙ, в.о. директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів:

«Для розвитку загальної моторики, вестибулярного апарату, для адаптації дитини рухової і їхньої активності, власне, на повітрі, що дуже добре для діток. І не тільки, які мають певні особливості розвитку, а й всі дітки. І нам, дорослим, це потрібно також багато рухатися на повітрі. Що би ще хотілося тут бачити – це різні споруди, такі хатинки, будиночки, в яких дітки би могли реалізовувати свої рольові ігри. І, власне, спеціалізоване обладнання. Воно трошки дорожче, але яке продається в відомих фірм німецьких. І воно призначене виключно для діток для реабілітації».

Припав до душі новенький ігровий майданчик і маленьким відвідувачам поліклініки, на території якої, власне, і знаходиться площадка.

РОМАН КНИШ, головний лікар міської дитячої лікарні:

«Діти йдуть залюбки сюди. В свій час, коли ми просили батьків з дітками заходити до нас в поліклініку, вони боялися. Позавчора я заїжджав в поліклініку. Хлопчик кричить до мами: «Я не піду додому, поки не заведеш мене в поліклініку на майданчик». А це про щось говорить».

Втім, задоволені дитячим майданчиком нелише малюки, а й дорослі.

 ІГОР:

«Ну та звичайно, що задоволені. І гойдалкою, і всіма цими іграшками. Якщо раніше такого не було, тільки була трава одна, і, от, гори, ну то вже для дітей. Це ж дитячий заклад. Друга дитина на прийомі в іншого лікаря, є першу дитину чим зайняти, вже добре. Вже полюс, позитив».

Наразі майданчик обійшовся місту приблизно в 130 тисяч гривень.

 

 

 

залишіть коментар