У Тернополі оприлюднили попередні результати парламентських виборів

Автор:     Опубліковано: 27 Жовтня 2014 о 18:57    476 переглядів

Україна зробила свій вибір. Станом на полудень 27 жовтня в нашій області лідирувала політична  партія «Народний фронт». За словами керівника обласного Штабу політсили Романа Заставного, хоч у них і є певні застереження по деяких дільницях, вибори пройшли на належному рівні.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, керівник обласного Штабу політичної партії «Народний Фронт»:

«Попередні результати – те, що рівень підтримки по Тернопільській області нашої політичної сили сягає більше 36 %. Будемо працювати тепер, щоб, дійсно, підтвердити цей високий рівень довіри і виправдати ці сподівання, які покладені на нашу політичну силу. Практично, завдання всіх політичних сил, які брали участь в цьому виборчому процесі, було довести всьому світу, що ми цивілізована європейська демократична країна. Мені здається, що на Тернопільщині нам це вдалося. Можливо, не всюди ідеально, але на 99,9 % нам це вдалося».

Щодо мажоритарників, то по 163 виборчому округу з центром у Тернополі лідирує самовисуванець Тарас Пастух.

АНДРІЙ РОМАНЧУК, довірена особа Тараса Пастуха:

«Пастух Тарас – 33,86 %. Кайда Олексій – 22,54 %. І Ковалик Іван – 22,52 %. Наступний кандидат іде аж 3,84. Тобто, такий наш попередній підрахунок».

У тому, що українці отримали проєвропейський парламент, впевнений і керівник обласного штабу «Блоку Петра Порошенка» Степан Барна. До слова, за попередніми даними, пальму першості у більшості обласних округів отримали саме представники даної політичної сили.

 СТЕПАН БАРНА, керівник обласного Штабу партії «Блок Петра Порошенка»:

«Зокрема, по Зборівському виборчому округу, 165, Тарас Юрик виграє, за приблизним рахунком, 45 %. Микола Люшняк, по Теребовлянському виборчому округу, – приблизно біля 40 %. І Олег Барна, який виграє по Чортківському виборчому округу – приблизно 26 %. Розрив – абсолютні цифри по Чортківському округу з наступним кандидатом, якщо не помиляюся – близько 15 тисяч голосів».

По 164 Збаразькому округу лідирує «свободівець» Михайло Головко.

залишіть коментар