У Тернополі відкрили оновлений спортивний майданчик

Автор:     Опубліковано: 14 Жовтня 2014 о 20:38    908 переглядів

Мешканці Вербицького, 6 тепер матимуть де займатися спортом. Біля їхнього дому відкрили оновлений спортмайданчик. В міській раді кажуть: цікавий вінтим, що універсальний, тобто там можна займатися різними видами спорту: футболом, тенісом, волейболом, баскетболом. Покриття – спеціальне, щоб ніхто не покалічився. Збоку облаштували і лавочки.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Робили навмисне в такому місці, яке є густонаселеним, ближче до навчального закладу, де навчається більш ніж 200 дітей, які проживають в сусідніх будинках. Крім того, мешканці сусідніх будинків будуть мати можливість, у відповідності до графіку, займатися тут організовано різними змаганнями і просто відпочивати».

Першими випробували новий спортивний майданчик учні сусідньої Класичної гімназії. Діти радісних емоцій не приховують. Кажуть, площадка – подобається, буде де грати в улюблені ігри.

 ВЕРОНІКА:

«Мій любимий спорт – це волейбол. І ми будемо перетягувати канат, стрибати, грати в футбол і інші».

НАСТЯ:

«Ми будем на майданчику грати на фізкультурі різні ігри, займатися, і на продовженій групі будем грати в різні ігри».

БОГДАН:

«Футболом, баскетболом, наприклад, ще волейболом. Ну і все інше. Він дуже гарний».

До слова, раніше схожий спортивний майданчик відкрили на вул. 15 квітня. За словами Сергія Надала, з часом подібні площадки мають намір поступово облаштувати у кожному мікрорайоні міста. Приблизна вартість одного такого майданчика – від 450 до 600 тисяч гривень.

 

залишіть коментар