У центрі міста вже вдруге провели розпродаж в підтримку українських військових

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2014 о 20:30    408 переглядів

На кілька годин головна площа Тернополя перетворилася на ярмарок. У нашому місті вже вдруге провели «гаражний» розпродаж в підтримку тих, хто захищає Україну на Сході. Тут охочі могли виставити на продаж все, що завгодно – від книг та дитячих іграшок до виробів, створених власноруч. До прикладу, учні однієї зі шкіл в Бучацькому районі передали до Тернополя  свої роботи з природних матеріалів, паперу та пластиліну.

МАРІЯ ЛИСАК, продавець:

«Коли я розповіла діткам про отакий розпродаж, вони з іскрами в очах підхопили цю ідею. І за три дні, в принципі, вони от виготовили такого лебедя. Це простий папір А4. І от такі картини із натуральної деревини, із натуральних зрубів. Зверху вони розмальовані звичайними гуашевими, по-моєму, фарбами і покриті лаком. Тут вони підписали подяку покупцям за допомогу українській армії».

По-сусідству пані Марія з Теребовлі розкладає, окрім іншого, і домашню випічку: печиво та перекладанці.

МАРІЯ ВОРОНЧАК, продавець:

«Я вже беру участь другий раз в такій акції. Я взагалі художниця. Минулого разу я привозила акварельні малюнки. Мені вдалося один продати. Але я так поспостерігала, попробувати інший товар, випічку домашню, книжки. І сьогодні я такий варіант пробую. Випічка, книги, диски. Тут – шпильки для волосся зі шкіри. Це я робила так само».

Організатори розпродажу розповідають: мають на меті вторгувати достатньо коштів, аби купити тепловізор для бійців Нацгвардії. Минулого разу вдалося зібрати трохи більше 15 тисяч гривень.   А потрібно близько 50.

БОГДАН МУРАДИН, організатор:

«В світі «гаражні» розпродажі робляться для збирання коштів  на різні фонди. Так само і ми…Всі виручені кошти підуть на  тепловізор. Може, якщо буде більше, то на якийсь дальномір чи ще щось. Будем бачити».

СЕРГІЙ ПЕТРОВСЬКИЙ, волонтер:

«Треба помагати українській армії. Якось тяжко так дивитися. Сидіти на дивані, якось так дивитися, як то… Я подумав, треба піти помагати».

Тернополяни та гості міста, яких ми зустріли на «гаражному» розпродажі, переконані: подібні ярмарки проводити потрібно. Адже мета – благородна.

ВАСИЛИНА, відвідувачка «гаражного» розпродажу:

«Я, по-перше, навіть не з Тернопільської області. Я приїхала сьогодні до дітей, побачила. Мені дуже приємно, що Тернопіль так гарно відкликається на таку добру справу, нашим героям помогти.   

АННА, відвідувачка «гаражного» розпродажу:

«То є дуже велика підтримка, тому що ми вдома, нам трошки легше. Ми спілкуємося, зустрічаємося з всякими різними… А там, в зоні, зовсім не та атмосфера. А коли получає таке – нагадують дім, нагадують своїх дітей, жінок, свою Батьківщину. Дуже цікаво. Поки роздивлюся, щось пригледжу і обов’язково щось пожертвую».

 

залишіть коментар