В облдержадміністрації знову шукали вибухівку

Автор:     Опубліковано: 31 Жовтня 2014 о 19:17    208 переглядів

В Тернопільській облдержадміністрації вже втретє за останні два місяці шукали вибухівку. Близько 12:30 в приймальню голови Олега Сиротюка зателефонував незнайомець. Він повідомив: будівля – замінована. Про подію держслужбовці одразу сповістили правоохоронців.

 ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«Однозначно, що ніхто до таких дзвінків не ставиться легковажно. Тому що, поки не буде перевірена будівля, не можемо сказати, чи це є повідомлення правдиве чи неправдиве».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника управління УМВСУ в області:

«Були залучені кінологи, експерти-вибухотехніки, працівники МНС, працівники міліції, експерти, служби зовнішнього порядку, для того, щоби евакуювати людей і оглянути приміщення на можливість находження вибухонебезпечних предметів».

Поки відповідні служби оглядали приміщення, всередину нікого не пускали. Всіх працівників «білого дому» – евакуювали. Втім, як і в попередні рази, ніяких вибухових предметів чи речовин в адмінбудівлі не знайшли.

 ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«Всі дзвінки, які поступали за останній період часу,  робилися із території Донецької та Луганської областей,  з територій, де зараз перебувають незаконні терористичні угрупування. Це є продовженням спроб  дестабілізувати роботу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, для того, щоб порушувати життєдіяльність областей. Таких дзвінків за останній період часу по Україні були вже сотні. І в кожному з випадків відповідні підрозділи силові виконують всі покладені на них обов’язки».

Правоохоронці працюють над встановленням особи «мінера».

 

залишіть коментар