В Україні створять Антикорупційне бюро

Автор:     Опубліковано: 14 Жовтня 2014 о 20:37    348 переглядів

 Сьогоднішнє засідання Верховної Ради уже назвали історичним. Депутати прийняли одразу кілька дуже важливих для нової України рішень.  Зокрема, тих, які були надважливими в боротьбі з корупцією. Відтак, в Україні створять Антикорупційне бюро. Також депутати проголосували за Закон про прокуратуру. Він був останнім у «списку Фюле». Нагадаємо, це – 19 вимог ЄС до України до підписання угоди про Асоціацію.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України (телефоном):

«Ці закони є дійсно тою складовою в зміні системи. В зміні системи влади, в зміні системи відносин між владою і суспільством і тому, надзвичайно, важливим було ухвалення цих законів».

Однак, Верховна рада відмовилась включати у порядок денний проект закону про визнання воїнів УПА захисниками України. Спікер тричі ставив на голосування це питання. Але зібрати потрібної кількості голосів, так і не вдалося.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України (телефоном):

«Жаль, не був підтриманий, не був включений до порядку денного проект Закону про визнання ОУН-УПА воюючою стороною в Другій  світовій війні за свободу і незалежність України. Декілька разів ставилось на голосування, але, на превеликий жаль, ця Верховна Рада показала свою неспроможність вирішувати саме національні питання».

 

залишіть коментар