Відомі люди Тернополя підтримують Тараса Пастуха

Автор:     Опубліковано: 2 Жовтня 2014 о 20:30    892 переглядів

В новий парламент повинні потрапити люди, які цього заслуговують, ті, котрих обрала не якась політична сила, а громада. У цьому переконані ті, хто знають кандидата у народні депутати по 163 виборчому округу Тараса Пастуха особисто. Сам він наразі перебуває у зоні проведення АТО. В армію батько чотирьох дітей пішов добровольцем. Там  він перебуватиме до закінчення військових дій. Його друзі та добрі знайомі, а це освітяни, люди мистецтва, громадські діячі та представники засобів масової інформації, не мають сумнівів – саме він має представляти Тернопіль у Верховній Раді.  До прикладу, актор Тернопільського драмтеатру, заслужений артист України  Олександр Папуша переконаний: ті люди, які можуть пожертвувати найціннішим – часом, проведеним зі своїми рідними, і йдуть захищати рідну землю від ворога, здатні в мирний час зробити набагато більше від інших.

ОЛЕКСАНДР ПАПУША, заслужений артист України:

« Я ним і раніше захоплювався, як людиною, як діячем, і громадським, і політичним, його патріотизмом. Але це було останньою краплею. Я переконаний, що йому потрібно балотуватися, і я в нього вірю. І також буду всіма силами підтримувати цю кандидатуру».

Наша країна зараз перебуває в нелегкому становищі, зокрема, і економічному, тому що у Верховній Раді сидять люди, які думають радше про власний зиск, вважає тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк.

МИХАЙЛО ГРОСУЛЯК, ресторатор:

«Я думаю, Тарас якраз противага таким людям. Тому що знаю його як людину, яка творила все життя, працювала на благо України, розвивала, шанувала свою сім’ю, і, скажем так, ті підприємства які він очолював. І ще знаю його як, допустим, в політичній діяльності трошки. Однозначно, чим більше таких людей буде у Верховній Раді, я думаю, переміни будуть на краще».

Проректор тернопільського педуніверситету Богдан Буяк каже: потрібно, щоб інтереси нашого міста у найвищому законодавчому органі держави відстоював тернополянин.  Втім, вважає освітянин, не менш важливим є і професіоналізм кандидата.

БОГДАН БУЯК, проректор з наукової роботи ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Тарас є професійним політиком. І це дуже важливо в сучасних реаліях розбудови нашої держави, оскільки можуть на гребені ось цієї Революції Гідності, цих подій воєнного стану в нашій державі, прийти у парламент нові обличчя. Але чи вони будуть настільки професійними, чи вони будуть 4 роки вчитись? В нього є досвід законотворчості діяльності, він є за фахом юристом».

Тарас Пастух – це людина, яка сповідує сімейні цінності, що видно, зокрема, і по вихованню його дітей, каже вчитель Української гімназії імені Івана Франка Оксана Сампара.

ОКСАНА САМПАРА, вчитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка:

«Їх можна виносити як приклад мудрості, толерантності, культури в ставленні не тільки до своїх однокласників, але і до вчителів. З такими дітьми завжди приємно. Це наше майбутнє. Тому сімя – це чи не найважливіше, те, що сьогодні Тарас показує всій Україні».

Свою довіру до кандидата демонструє і тернопільський журналіст Андрій Шкула.

АНДРІЙ ШКУЛА, журналіст:

«Все просто, насправді. Чому я вирішив підтримати Тараса Пастуха? Та тому, що вірю йому. І користуюсь при тому корисливими мотивами. Тому що я тернополянин, і мене болить тернопільське. Ми з Тарасом неодноразово спілкувалися про ситуацію в місті і про його бачення змін яких-небудь. І ще один важливий момент, який, власне, переконав мене його підтримати публічно – він є депутатом-самовисуванцем. Тобто, він не є представником політичної сили.

Підтримують кандидата в нардепи Тараса Пастуха й інші відомі люди нашого міста, зокрема, дизайнер Оксана Бачинська, працівник музею політв’язнів та репресованих Орест Савка, громадський діяч Юрко Кулик,  директор Тернопільського відділу міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк, керівник міської організації «Самопомочі» Андрій Грицишин, шоумен Віктор Гевко,  заввідділенням лікарні №2 Олег Данилюк, спортсмен Андрій Пушкар, голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний.

 

 

2 Comments

  • По-перше: відомі люди зараз не авторитет. В основному це злодюги ішахраї, що живуть за наш рахунок. Тому їхня думка швидше негативно впливає на імідж. А по-друге: що в зоні АТО робить той самий Тарас Пастух? Яку він там роль виконує?

  • Мабуть, ці всі відомі люди забули, як Янукович призначав Пастуха головою Бучацької райдержадміністрації. То вірний слуга колишнього режиму. Так, він справді патріот, але коли йому показують гроші, то той патріотизм пропадає

залишіть коментар