Батальйону «Збруч» передали автозапчастини

Автор:     Опубліковано: 5 листопадаа 2014 о 08:00    416 переглядів

Мастила та запчастини до автомобілів передали батальйону територіальної оборони «Збруч». Військовий підрозділ зараз охороняє державний кордон. Начальник автомобільної служби батальйону Юрій Корх каже: звернулися з проханням про допомогу у міську раду, аби підготувати військовий і частково цивільний транспорт до експлуатації в зимовий період.

 ЮРІЙ КОРХ, начальник автомобільної служби батальйону «Збруч»:

«Масла, бачу, антифриз, деякі запчастини, що стосуються ходової.  Основна маса – на ходову. Тому що зараз іде зимовий період, відповідно, треба все те діло обновити. В зв’язку з тим, що в нас фізично немає, буде дуже значна допомога. Речі недешеві, і відповідно, за свій рахунок, що ми могли купляти, виходити з положення, дрібнички – то можемо. А так, більш об’ємніші – то да».  

Допомогу, каже міський голова Сергій Надал, закупили коштом працівників міськради та спонсорів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Потрібно подякувати нашим представникам, які займаються торгівлею автомобільними запчастинами. Ті, до кого ми звернулися, з розумінням віднеслися. Є частина товарів, які надали за знижкою, за дешевшою ціною, є частина, які просто передали безкоштовно. Також долучилися перевізники Тернополя, які теж, в міру своїх можливостей, зібрали кошти і придбали запасні частини, які потрібні нашим хлопцям там, для того, щоб відремонтувати військову техніку». 

залишіть коментар