Чи будуть в Україні заслужені та народні?

Автор:     Опубліковано: 26 листопадаа 2014 о 19:02    275 переглядів

Звання народних та заслужених невдовзі можуть зникнути. Новий парламент має намір скасувати застарілу,на їхню думку,систему відзнак і звань у галузі культури. Відповідний пункт представники різних політсил прописали в проекті коаліційної угоди, яку оприлюднили на сайті «Блоку Петра Порошенка». Місцеві діячі культури, до яких зверталися наші журналісти, поки таку інформацію не коментують. Натомість пересічні тернополяни вважають: існуючі звання потрібно залишити, втім, отримувати їх повинні лише дійсно гідні того люди.

 п. ОЛЬГА:

«Ну якщо вони заслужили своєю діяльністю, то я рахую, що не треба. Але якщо є такі, ви знаєте, про кого я говорю, то звичайно».

п. ЛЕОНАРД:

«Колись народних артистів можна було на пальцях перерахувати. Вони б краще відмінили не народних артистів, а щоб можна було купувати це звання. Щоб його можна було заслужити, а не купувати. От над цим треба подумати. А народний артист обов’язково повинен бути. Тому що народний артист – це високе звання. Що його знає весь народ».

п. ЛЕОНІД:

«Ми, старші, звикли до цього. І рахуємо, що треба якось оцінити. Якщо не може грішми оцінити держава, то хоча б такими званнями. Це буде якась компенсація тої їхньої зарплати мізерної».

 

залишіть коментар