До тернопільських боржників завітали гості

Автор:     Опубліковано: 20 листопадаа 2014 о 19:00    417 переглядів

Ріст цін та падіння гривні змушують українців економити. На чому – кожен вирішує сам. Дехто, до прикладу, не платить за комунальні послуги. І тоді на їхніх порогах з’являються державні виконавці. Представники Державної виконавчої служби та Водоканалу обходять домівки боржників. Цього разу для відвідин обрали кілька десятків злісних неплатників на мікрорайоні Дружба.

ВЯЧЕСЛАВ ЗАВАДСЬКИЙ, юрисконсульт КП «Тернопільводоканал»: 

«Суми боргу є значні від 1000 грн. до 10 000 грн. Тут по кожному боржнику, заборгованість в основному є тривала. Вони не платять рік, два,  три. Дивлячись, яка ситуація є в даного боржника».

У Водоканалі кажуть, намагаються домовитися з неплатниками до того, як справа потрапляє до суду.  Телефонують, надсилають боржникам попередження та рахунки.   Коли ці методи не дають результату, залучають виконавчу службу і феміду.

ВІТАЛІЙ КАШИЦЬКИЙ, державний виконавець 1-го відділу Держвиконавчої служби міського управління юстиції:

«Для погашення заборгованості державний виконавець буде застосовувати заходи примусового виконання рішень. Це, зокрема, буде проводитися звернення стягнення на майно боржника. Звернення стягнення на майно боржника полягає у його арешті, вилученні та примусовій реалізації».

Представники Водоканалу розповідають, часто люди пояснюють борги складною ситуацією в державі. Є й такі тернополяни, які не платять  за комунальні послуги, бо не хочуть. Однак, рано чи пізно, ці гроші з них все одно стягують за рішенням суду.

залишіть коментар