Тернопільські міліціонери знову поїхали на Схід

Автор:     Опубліковано: 18 листопадаа 2014 о 19:30    269 переглядів

За матеріалами сектору зв’язків з громадськістю УМВС У в  області

Днями близько сотні працівників міліції Тернопільщини поїхали в зону проведення антитерористичної операції. На Сході, в рамках  сьомої ротації, вони змінили колег, які майже півтора місяці несли службу в Луганській та Донецькій областях.

БОРИС БРИК  – начальник управління громадської безпеки УМВС України в області

«Основні задачі, які будемо виконувати – це несення служби на блок-постах, недопущення на нашу територію сепаратистів, а також інших ворожих елементів».

Тимчасовий керівник обласної міліції каже, завдяки державі, волонтерам і міській владі, особовий склад управління внутрішніх справ на службу в зону АТО поїхав забезпечений всім необхідним.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ – т.в.о. начальника УМВС України в області

«Фактично немає жодного,  який би не мав теплого одягу і повністю забезпечені продуктами харчування. Особовий склад буде нести службу на блок-постах, підтримувати громадський порядок в звільнених містах зони АТО, а також виконувати функції працівників правоохоронних органів в тих містах, де зараз їх немає».

НЕСТОР – архієпископ Тернопільський, Кременецький, Бучацький УПЦ КП

«Ці воїни відправляються, тому що вони заради нас, що залишаються тут, на мирних землях, готові віддати своє здоров’я, а можливо, і життя».

Проводжати на Схід бійців прийшли їхні рідні.Дружина одного з правоохоронців Світлана Тхорик зізнається, дуже переживає за чоловіка. Але  каже, якщо не відпустить вона, якщо не відпустять інші жінки, то захищати державу не буде кому.

СВІТЛАНА ТХОРИК – дружина правоохоронця

«Це наш обов’язок, а ми будемо чекати і підтримувати. Розказував, що ситуація там не однозначна, є багато людей, які розуміють цю ситуацію, які підтримують Україну, але, на жаль, є і ті люди,  які не розуміють, не хочуть жити в Україні, проти України».

Поки колеги підміняють на Сході, інші правоохоронці повернулися з АТО додому. Вони розповідають, місцем їхньої дислокації був Лисичанськ, Луганської області. Хоч українські військові звільнили його від сепаратистських угрупувань, проте вони все ще хочуть взяти під контроль важливий форпост. Командир батальйону спецпризначення «Тернопіль» каже, останні тижні були дуже напруженими. Приміську зону, й саме місто, терористи постійно обстрілювали з «Градів» та іншої артилерії.

ВОЛОДИМИР КАТРУК – командир батальйону спецпризначення «Тернопіль» УМВС України в області

«Особовий склад батальйону повернулися всі в цілості і сохранності, тобто живі-здорові, на пункт постійної дислокації. Батальйону довелося участвувати в бойових діях, ну на щастя, ми лишилися цілі».

Бійці ж, які  днями відправилися на ротацію, успішно доїхали до місця дислокації.

 

залишіть коментар