У Тернополі змагалися борці з різних куточків України

Автор:     Опубліковано: 24 листопадаа 2014 о 18:55    305 переглядів

У Тернополі протягом двох днів тривав турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті тренера Богдана Сцібайла. Історія змагань налічує понад два десятиліття. Після трагічної загибелі тренера у 1991, учні та колеги організували на його честь турнір. Цьогоріч його провели вже в двадцять друге.

 ІГОР СЦІБАЙЛО, син Богдана Сцібайла, член оргкомітету турніру:

«Турнір показав високий рівень. Сьогодні було близько 100 учасників. Це на такий час досить є суттєво. І з різних куточків нашої країни. Черкаси, Кривий Ріг, Полтава, Одеса… Зі всіх сторін приїжджають до нас».

Звання чемпіона виборювали юнаки 14-16 років у 10 вагових категоріях. Олександр приїхав на змагання зі Збаража.В своїй категорії юний спортсмен виборов 3 місце. Каже: готувався, як і до всіх інших змагань – посиленими тренуваннями.

ОЛЕКСАНДР БЕБКО, спортсмен (м. Збараж):

«Я вирішив приїхати на змагання, щоб здобути більше досвіду. Це дуже хороший турнір, тут приїхало багато хороших борців, призерів і чемпіонів України».

До слова, учасників з-за кордону цьогоріч не було – комусь не вистачило фінансів чи часу, інші – побоялися через події, які зараз відбуваються в Україні. Втім, в майбутнє організатори турніру дивляться з оптимізмом та чекають іноземних гостей вже наступного року.

ІГОР СЦІБАЙЛО, син Богдана Сцібайла, член оргкомітету турніру:

«На наступний рік ми очікуємо, звісно, розширення географії цього турніру. Я думаю, що буде мир, і до нас зможуть знову з’їхатися всі, як в колишні часи – по 7 країн, по 10 країн».

 

залишіть коментар