Автомобіль протаранив металеву огорожу

Автор:     Опубліковано: 15 Грудня 2014 о 19:00    341 переглядів

Дорожньо-транспортні пригоди залишають не лише потрощені машини та скалічених людей. Пошкоджена огорожа та поламані дорожні знаки – ось інші, і, як розповідають в міськраді, доволі часті, наслідки аварій. Як приклад, в кінці літа на перехресті вулиць Руської та Замкової автомобіль налетів на світлофор. А восени, знову ж таки, у центрі міста, водій легківки, не впоравшись з керуванням, врізався в бетонну підпірну стінку. Схожа аварія трапилася і сьогодні. На вулиці  15-го Квітня автомобіль з’їхав з дороги і протаранив металеву огорожу.

У відділі технагляду міськради розповідають – пошкодження учасниками дорожнього руху майна – і справді не рідкість. Відшкодовувати ж збитки повинні винуватці пригоди.

ТАРАС ЛУКАНЮК, старший інженер відділу технагляду міськради:

«Ми, в першу чергу, звертаємося до управління ДАІ, за виявленням порушників. В свою чергу, управління ДАІ нам надає відповідні матеріали. Вони звертаються, відповідно, до нас, і ми, в свою чергу, їх спрямовуємо до підприємства, яке обслуговує даний об’єкт благоустрою. Якщо це світлофор – це є «Тернопільміськсвітло», якщо турнікет – комунальне підприємство».

Чиновники розраховують кошторисну вартість зіпсованого майна. Далі – два варіанти: або комунальне підприємство відновлює пошкоджене за рахунок винуватця, або ж останній самотужки знаходить спеціалістів, які все полагодять. Скільки коштуватиме такий ремонт – залежить від завданих руйнацій.  Згадуваний раніше світлофор, до прикладу, обійшовся приблизно в 5 тисяч гривень.

ТАРАС ЛУКАНЮК, старший інженер відділу технагляду міськради:

«Людина була, нарахували їй кошторисну вартість, і дані роботи проводило «Тернопільміськсвітло». Недавно, якщо ви пам’ятаєте, було пошкоджено підпірну стінку, біля центрального універмагу. Також, в даному випадку, людина відновлювала цю підпірну стінку за власні кошти. Вона найняла людей, які якісно провели ремонт і привели цю підпірну стінку в первісний стан».

Втім, каже Тарас Луканюк, буває, що пригода не зафіксована працівниками ДАІ. В такому випадку доводиться проводити ремонт за рахунок міських коштів.

 

 

 

залишіть коментар