Діти готуються до свят

Автор:     Опубліковано: 3 Грудня 2014 о 21:00    603 переглядів

Полімерна глина, скляна баночка, блискітки, трішки фантазії і от маєте скляну кулю із сніговиком та снігом. А ще власноруч зроблене мило і іграшки із ароматом кави та кориці –  це все не повний перелік того, що дітки встигли навчитися під час тематичних майстер-класів.

ВІТА ФАРЕНИК, адміністратор «Мистецької студії подарунків»:

«Сьогодні у нас відбувається майстер-клас «Сніг у банці», так як вже в нас йде більше до Різдва, до снігу, то ми вирішили зробити такий майстер-клас. І запропонувати діткам сьогодні більше так колядки заспівати якось разом, ялиночку прикрасимо якось разом, ще от докінчимо її».

КАТЯ, учасниця майстер-класу:

«Мені найбільше сподобалося робити таку баночку для меду. Ми її гарно декорували і вона мені дуже сподобалася. Я сюди кожного заняття ходжу і мені дуже подобається».

Долучитися до занять із хенд-мейду можуть всі охочі: і діти, і дорослі. З наступного тижня почнуться нові тематичні майстер-класи. Всю детальну інформацію про заходи організатори розміщують на сторінках студії у соцмережах.

АНТОНІНА КУТРАНЬ, майстер студії:

«Наступне заняття в цієї ж групи буде виготовлення свічки із справжньої вощини. Тобто ми будемо скручувати і декорувати маленьку свічечку, маленький різдвяний такий оберіг. Оскільки надходять якраз Різдвяні Свята і є гарна традиція запалювати такі свічки в себе вдома. Для них це буде особлива свічка зроблена своїми руками».

Нагадуємо, майстер-класи проводять у приміщенні «Молодої Просвіти», що на вул. Йосипа Сліпого 3.

залишіть коментар