Маскувальна сітка руками волонтерів

Автор:     Опубліковано: 10 Грудня 2014 о 20:35    877 переглядів

З приходом зими і першим снігом, в армії з’явилася нагальна потреба у маскувальній сітці білого кольору. В Україні зараз більше 50 груп, які взялися за її виготовлення. Робота об’ємна і потребує чималих зусиль. В Тернополі теж можна долучитися до спільного плетіння білого укриття.

ОКСАНА ГАРКО, волонтерка

«Серце болить, так само, як і в багатьох українців, хочеться чимось допомогти. Хочу підбадьорити кожного, хто хоче якось допомогти. Я, наприклад, вважала, що багато людей кругом байдужі, мені так здавалося. Але коли я розказала своїм друзям про ідеї ці і вони підтримали, я побачила, що дуже часто просто необхідна є людина, яка зробить перший крок, а за нею просто інші підтягнуться».

ГАЛИНА ГАВРИЛЮК, волонтерка

«Я взагалі-то сиджу вдома по догляді за дитиною, навчається в початковій школі. І по можливості приходжу сюди, практично кожного дня. Ну воно заспокоює, чесно кажучи. Це така трошки монотонна робота, але, взагалі, дуже, якщо ти знаєш, що це комусь принесе допомогу якусь, то, взагалі, дуже класно».

З необхідних матеріалів: рибацька сітка з вічками та тканина сірого чи білого кольору. Останню не обов’язково купувати, можна використати старий одяг чи простирадла. По можливості, порізати тканину смужками шириною близько 4 см та до метра довжиною. Однак, за словами волонтерів, більше, ніж матеріалів не вистачає саме робочих рук.

ОКСАНА ГАРКО, волонтерка

«Тут дуже гарне таке місце на ринку, де люди можуть зайти просто, навіть, під час якихось покупок, які вони роблять. Просто зайти, попити чаю, відпочити, загрітися і в той час поплести сітку».

Допомогти плести маскувальну сітку можна за адресою: Центральний ринок, вул. Шептицького 23Б, 4 поверх. Будівля знаходиться навпроти «Збруча».

залишіть коментар