На передовій вкрай необхідна техніка, – боєць

Автор:     Опубліковано: 29 Грудня 2014 о 19:19    312 переглядів

Боєць Ігор Радецький після кількаденного перебування вдома вкотре збирається на Схід. Там чоловік загалом провів вже 7 місяців. Розповідає: спочатку був в добровольчому батальйоні, потім потрапив у військовий. З першого дня з бійцем на Сході воює і його син. З Тернополя Ігор Радецький їде не з порожніми руками – везе санітарну машину, передану на фронт громадою сіл Малашівці та Іванківці.

СТЕПАН ЮРИК, Малашівецький сільський голова:

«На балансі, на утриманні, Малашівецької сільської ради до сьогоднішнього дня був санітарний автомобіль, який не використовувався. І, згідно звернення громадян наших сіл, сесія Малашівецької сільської ради прийняла рішення, щоби отой санітарний автомобіль віддати для потреб наших воїнів, які воюють в зоні АТО».

Силами всіх небайдужих автомобіль відремонтували. Ігор Радецький розповідає: машина пригодиться для доставки особового складу та перевезення поранених. Та й взагалі, на передовій техніка, будь-яка, зараз вкрай необхідна.

ІГОР РАДЕЦЬКИЙ, боєць:

«Техніка не те, що стара. Ремонтні бригади трошки далеко, не всі під’їдуть на фронт, тому що це – передова. І бракує техніки. Навіть дуже бракує. Навіть простих таких автомобілів бракує, не говорю вже про спеціалізовані машини».

В санітарну машину загрузили все, що, без сумніву, стане в нагоді нашим бійцям: їжу, засоби гігієни, теплий одяг.

ІГОР РАДЕЦЬКИЙ, боєць:

«Нас поміняли, і ті хлопці, які прийшли на заміну, взагалі нічого не мали. Ми мали там продукти, одяг, все лишили їм».

АНДРІЙ ОБ’ЄЩИК, громадський діяч:

«Хлопців перевезли, наскільки мені відомо, в пустий ангар. Великий ангар, який потрібно обігрівати. Ну і великий ангар обігріти неможливо. Логістичний центр надав палатку велику, де можуть солдати зайти, обігрівальні засоби, щоб можна було нагріти, «буржуйки», їжу. Тобто, зараз люди заходять в цю палатку, ангар, і спокійно можуть як мінімум місяць часу жити і бути в теплі. Тобто, люди виїжджають повністю укомплектовані. Ну, на нашу думку, так воно є».

До допомоги нашим військовим долучаються навіть наймолодші. До прикладу, розповідає Ігор Радецький, вихованці одного з дитсадків сплели для них сітку, а вихователі пошили маскувальні халати. Неабияк тішать бійців і дитячі послання.

АНДРІАНА:

«Я намалювала ангела – щоб вони охороняли всіх солдатів».

ВЛАДИСЛАВ:

«Я зробив на уроці трудового навчання такий оберіг, щоб він завжди охороняв солдатів і щоб їх ніяка куля не зачепила».

ІГОР РАДЕЦЬКИЙ, боєць:

«Ми такі малюночки, майже кожен солдат, носить в бронежилеті. В нас заведено: хто має такий малюночок в бронежилеті, куля не візьме його».

 

залишіть коментар