На Тернопільщині змагаються волейболісти-аматори

Автор:     Опубліковано: 30 Грудня 2014 о 18:56    726 переглядів

Обласний чемпіонат з волейболу триває на Тернопільщині. Участь в ньому беруть любительські команди. За словами представників суддівської колегії, такі змагання в нас проводять вже вдруге. Мета – популяризувати волейбол як  вид спорту та залучити до нього широкі верстви населення. Тим більше, що подібні чемпіонати, кажуть,  проводять чи не у всіх областях.

МИКОЛА ХВАС, головний суддя змагань, суддя національної категорії:

«В минулому році 8 команд було, в цьому році в нас – 9 команд заявилося. Там, нові команди. Деякі знялися через брак коштів. Ну, ці змагання проводяться для того, щоб якийсь рівень був нашого волейболу, щоби люди просто… багато людей, які закінчили грати в волейбол, багато людей, які люблять грати в волейбол, щоби вони просто не сиділи вдома».

Загалом у чемпіонаті беруть участь кілька тернопільських команд, а також представники Борщова, Бережан, Теребовлі та Скалата. «Файне місто» – молода команда з обласного центру. Створили її лише близько 2-ох місяців тому. Відтак, в цьому турнірі колектив бере участь вперше.

ОЛЕКСАНДР БІЛОУСКО, представник команди «ФМ Тернопіль»:

«В нашому колективі є як професійні гравці, так і любителі. Надіємось, що це буде база, основа для створення в місті Тернополі якогось колективу, який буде представляти область». 

Стартував чемпіонат ще в жовтні. Змагання проводяться в 2 кола з роз’їзним календарем. Наразі вже провели 9 турів.

МИКОЛА ХВАС, головний суддя змагань, суддя національної категорії:

«Це якраз середина. І десь в січні місяці друга половина цих змагань буде проходити. В основному, ми плануємо закінчити десь березень-квітень місяць. Ще плануємо провести Кубок між цими самими командами, які, наприклад, можуть нові заявитися команди, можуть брати участь ті самі команди. Там ще ми будемо рішати з представниками, як той Кубок нам провести цікаво».

За підсумком першого кола лідирує команда з Бережан. На другому місці – з Борщова. Замикає трійку лідерів тернопільська команда «Файне місто».

 

залишіть коментар