Новорічна ніч у Тернополі пройде без феєрверків

Автор:     Опубліковано: 31 Грудня 2014 о 19:40    375 переглядів

Новорічні свята – без піротехніки. В міській раді нагадують – феєрверки у Тернополі – під забороною. Відповідне рішення прийняли ще влітку, в зв’язку із військовими діями в країні. Відтак, до завершення АТО, зокрема, і в першу ніч нового року, тернополянам, всупереч багаторічній звичці, доведеться від салютів відмовитися.

 ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Наші тернополяни звикли рівно о 12 годині і до 5 ранку пускати салюти, феєрверки. Цього року феєрверків не буде. Люди бояться зараз. Можливо, дехто хоче побачити, але, все ж таки, ті постріли, ті взриви, вони лякають людей».

По-іншому цього разу зустрічатимуть Новий рік в центрі міста. Якогось феєричного святкування на головній площі, кажуть в міськраді, не буде.

 ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Цього року ми, все ж таки, повертаємося до традицій, які були попередньо. На Театральному майдані буде встановлено великий плазмовий екран. Будуть прописані виступи міського голови. Ну, звичайно, в 12 годині буде виступ-привітання з Новим роком Президента України. Будуть звучати, з екрану, наші українські колядки, щедрівки, пісні новорічні».  

Все ж, без розваг тернополяни таки не залишаться. Опівночі в сквері біля тристороннього годинника, каже Василь Кармазин, мають намір провести невеличке шоу.

Як, зважаючи на події в країні, слід відзначати прихід Нового року і чи доцільно це взагалі, ми поцікавились у мешканців нашого міста. Ось що почули.

ОЛЕКСАНДРА:

«Новий рік справляли завжди. І, відповідно, це свято, яке нас веде до того, що, можливо, ми чекаємо: на зміни, на покращення становища. І, звичайно, що гарно, добре, але пам’ятати про бійців, про ситуацію, і, з Божою допомогою, молитися, щоб все було добре». 

ОКСАНА:

«Вы знаете, я не местная. Я не знаю, как до этого было. Дело в том, что я думаю, Новый год должен быть все равно на площади, где больше людей собираться должно. Все таки, єдність от ця наша должна присутствовать. И не сидеть каждый дома возле телевизора. Это намного лучше, когда живое общение».

ВОЛОДИМИР:

«Зараз з тією ситуацію, що є, з тими бойовими діями, як сказати…. З одної сторони, вроді має бути якось так і не дуже весело, і потрібно, щоб було якось нормально. Щоб було трохи так скромніше. Не так, як все, а так трохи скромніше».

залишіть коментар