Школярі змагались з фігурного водіння велосипедом

Автор:     Опубліковано: 10 Грудня 2014 о 21:02    755 переглядів

Щоб урізноманітнити дозвілля школярів під час канікул у спортзалі 3-ї школи провели змагання з фігурного водіння велосипедом.  Змагання проводили між кількома віковими категоріями: учні 5-6, 7-8 та 9-11-тих класів. Загалом було 80 учасників. Вони з весни готувалися і, нарешті, отримали можливість показати свої досягнення. Такі змагання на двоколісних серед школярів проводять уперше. Однак, за словами організаторів планують це робити і надалі.

ОКСАНА СТОЯНОВА, зав. методичного відділу обласного центру туризму та спорту учнівської молоді

«Ми розташували спочатку простенькі етапи, такі як: щілина, вісімка, колія, фігурне водіння між фішками, ворота, перенесення предмета і стоп-лінія. І параметри цих етапів і їх опис знаходиться в правилах з велосипедного туризму».

Для участі у змаганнях свій велосипед мати не обов’язково. Гурток із велотуризму за потреби надасть його.  Обов’язковими, в цілях техніки безпеки, є лише шоломи.

ДЕНИС КОРОСТІЛЬ, учень 8 класу, учасник змагань

«На канікулах я вважаю люди мають займатися спортом, а не сидіти перед телевізором, як я впевнений роблять зараз діти. В мене так само є бажання, навіть, зимою вибиратися кудись в приміщення і, навіть, в спортзалі такому, як тут кататися».

Організатори заходу кажуть, велорух останнім часом став дуже популярним, як в Європі, так і в Україні, зокрема  в Тернополі. В першу чергу через його екологічність і корисність для здоров’я. Адже, вважається, що катання на велосипеді запобігає гіподинамії та покращує самопочуття.

ОКСАНА СТОЯНОВА, зав. методичного відділу обласного центру туризму та спорту учнівської молоді

 «Це і дуже добра терапія, яка підвищує стресостійкість дітей. Власне ота стресостійкість дуже важлива в нашому повсякденному житті. Діти випробовують свої власні сили і навчаються долати самих себе».

За перемогу у змаганнях школярів нагородили грамотами та медалями.

залишіть коментар