Свободівці не підтримують програму дій Уряду

Автор:     Опубліковано: 17 Грудня 2014 о 20:05    422 переглядів

Аби позбутися дефіциту Пенсійного фонду, свободівці хочуть ліквідувати спеціальні пенсії, а не оподатковувати їх, як це пропонує Уряд. А щоби побороти тінізацію економіки – заборонити  вивіз коштів в офшори. Днями під час брифінгу у Верховні Раді, представники міжфракційного депутатського об’єднання «Свобода»  наголосили, що парламент якнайшвидше має розглянути невідкладні заходи виходу держави з кризи.

Свободівці не підтримують програму дій Уряду, бо мають до неї суттєві зауваження. Зокрема, в ній нічого не вказано про стабілізацію курсу гривні, захист власного виробника та оподаткування у вигляді прогресивної шкали, це коли малий бізнес платить менше, а великий, відповідно, більше. Також у документі не йдеться  і про підняття цін на видобуток нафти і газу.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, представник міжфракційного депутатського об’єднання “Свобода”:

 «Жодного слова немає про те, що олігархи повинні сплатити кошти для війни, для забезпечення української армії, так би мовити воєнного збору. Знову ці речі пропонують покласти на плечі простого українського народу».

Не підтримує міжфракційне депутатське об’єднання “Свобода” і приватизацію понад 1200 стратегічних підприємств України.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, представник міжфракційного депутатського об’єднання “Свобода”:

«Ми це не підтримуємо, адже вважаємо, що це виключно є замовлення олігархів. Якщо ми продамо стратегічні підприємства, це буде знищення економіки. Адже ми розуміємо, що ця пропозиція не стосується малого і середнього бізнесу, це знову же йде на догоду олігархів».

Михайло Головко наголосив, що парламент якнайшвидше має розглянути невідкладні заходи для стабілізації соціально-економічної ситуації та виходу держави з кризи, зокрема й енергетичної.

залишіть коментар