У Тернополі засвітили головну ялинку

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2014 о 20:21    571 переглядів

З кожним днем у Тернополі все відчутніше наближення свят. В День Миколая головна площа міста стала центром передноворічних приготувань. Спершу, хоч до Різдва ще неблизько, тут освятили традиційну шопку з живими овечками.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Шопка вже, як бачите, освячена, вже до неї приходять люди. Отримали Віфлеємський вогонь від пластунів нашого міста Тернополя. Від цього вогню люди можуть собі запалити свічечки і занести додому».

А вже трохи згодом святковими вогнями запалала центральна міська ялинка. Зелена красуня, нагадаємо, штучна, 18 метрів заввишки. Не нова – в попередні роки, за винятком минулого, коли причепурили деревце на майдані Волі, вона вже прикрашала Театральну площу. Особливістю цьогорічної зеленої красуні є голуби миру, зроблені руками дітей.

«Раз, два, три! Ялиночко, світи!»

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Ми попросили тернопільських школярів, щоб вони зробили нам голубів, голубів миру, оскільки зараз потрібен мир. І хай кожен голуб, який на цій ялиночці є, нагадує нашому тернополянину, що ми чекаємо цього миру якнайшвидше. Ми закупили велику кількість сріблястих куль».

Дещо змінилося і в оформленні Театрального майдану, каже Василь Кармазин: тут з’явилося кілька нових гірлянд. Помилуватися шопкою та ялинкою прийшло чимало тернополян та гостей міста.  Враженнями поділилися з нашою знімальною групою.

ОЛЬГА:

«Подобається. Краще, ніж тамтого року. На площі гарніше. Веселіше».

ІВАННА:

«Ну такий, навіює дитячі роботи. Ангелочки всякі, голубки… Така дружелюбна ялинка. Ну, таке вже, знаєте, запах Різдва, напевно, відчувається вже. Так як в селі, кутя вже. Всі чекають вже свята…  В очікуванні свята».

Довкола ялинки розмістили атракціони для малюків. Втім, в  міській раді кажуть: враховуючи ситуацію в країні, акцент зробили не на розваги, а на українські традиції.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Звичайно, сьогоднішня ситуація в країні і військові дії на Сході накладають свій негативний відбиток на новорічно-різдвяний настрій. І очевидно, що сьогодні, на жаль, не в кожній тернопільській сімї свято. Сьогодні ми повинні пам’ятати про тих людей, які зі зброєю в руках захищають цілісність держави і боронять нашу безпеку. Тому, напевно, очевидно, що новорічно-різдвяні свята повинні стати нагодою для підтримки, для співпереживання, для якихось добрих справ».

 

 

 

  • Ялинка дуже гарна, все на площі світиться, так прекрасно що просто бракує слів, а ще фаєр шоу теж дуже сподобалося, і ще лавочки біля годинника, їх небуло небуло і тут вони як з під землі виросли їх там точно невистачало Тернопіль місто для життя.Пан Надал під кінець взявся з розум, а то вже геть були у ньому розчарувалися, але таки ні ще будемо голосувати за нього

залишіть коментар