У Тернополі змагалися випускники футбольної спортшколи

Автор:     Опубліковано: 29 Грудня 2014 о 19:20    506 переглядів

Відкритий турнір з міні-футболу «Кубок Випускників» вже вп’яте провели у Тернополі. Організатори розповідають: започаткували змагання у 2010-му. Турнір присвятили пам’яті відомого тренера Зіновія Петровича Савіцького, який все своє життя віддав футболу.

 ВІКТОР ВЕРЕСЮК, інструктор-методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, організатор змагань:

«Ідея була зробити цей турнір серед наших випускників, які навчалися на протязі багатьох років в нашій школі, щоб вони брали в цьому участь. Ну і, пропагуємо так, щоб й інші команди любительські теж  брали в цьому участь. Але, поки що, немає таких багато команд».

Учасників цього року – чимало. В турнірі взяли участь 13 команд різних вікових груп. Серед гравців – і ті, хто зараз займається футболом професійно.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Це приємно, що так багато випускників. Вони не забувають про цю школу. І дуже дивними є вислови деяких футбольних функціонерів, які говорять, що в Тернополі нема футболістів. Он, подивіться, скільки футболістів. З них – частина професійних, тут зараз грають і гравці ФК «Тернопіль», і ФК «Нива». Так що я думаю, що в Тернополі є футболісти, просто до них треба придивитися, знайти ту «родзинку», той талант, який є в кожній дитині чи в кожному футболісті, і розвивати його».

Переможці змагань, розповідають організатори, стають володарями перехідного кубку.

 ВІКТОР ВЕРЕСЮК, інструктор-методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, організатор змагань:

«Це перехідний кубок, який вручається кожного року команді переможцю. Він потім залишається у нас в школі. І наступного року цей кубок переходить до команди, яка виграє кожного наступного року». 

Тривали змагання протягом трьох днів, з 26 по 28 грудня.

 

 

залишіть коментар