В депутатів облради недійсні посвідчення

Автор:     Опубліковано: 2 Грудня 2014 о 19:02    298 переглядів

Повноваження Тернопільської обласної ради, за Конституцією, мали закінчитися у березні цього року. Однак, нові вибори призначені не були, і депутати продовжили виконувати свої обов’язки. Тепер  же  у їхніх посвідчень закінчився термін дії.

ПАВЛО ФЕДИК, депутат Тернопільської обласної ради:

«Я просив ще місяць тому назад відповідний апарат нашої Тернопільської обласної ради продовжити це посвідчення. Тому що працювати в зоні АТО без цього посвідчення набагато тяжче».

Заступник керуючого справами виконавчого апарату облради каже,посвідчення поновлять упродовж місяця. І додає, при втраті посвідки депутата, його повноваження не припиняються аж до нових виборів.

НАТАЛІЯ ДУБАС, заступник керуючого справами виконавчого апарату облради:

«Термін дії посвідчення не припиняє повноваження депутата ради, статтею 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чітко визначено, що: повноваження депутата ради починаються з моменту офіційного  оголошення відповідної територіально-виборчої комісії на сесії ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів. І таким чином закінчуються в день першої сесії ради нового скликання».

Наталія Дубас запевняє, Тернопільська обласна рада залишається легітимним органом влади і продовжить працювати відповідно до законів України.

залишіть коментар