В неділю на Майдані Волі можна буде безкоштовно припаркуватись

Автор:     Опубліковано: 24 Грудня 2014 о 19:09    309 переглядів

На платній парковці поблизу Майдану Волі по неділях можна буде залишати машину безкоштовно. Щоправда, лише до полудня. Зміни до режиму роботи місць для паркування автотранспорту нещодавно вніс виконавчий комітет міської ради. Таке рішення прийняли, аби тернополяни, які в цей час приїжджатимуть на недільне богослужіння до Архикатедрального собору, могли без проблем залишити свої авто.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради:

«Все це було зроблено через те, що було звернення до міського голови про те, щоби таке рішення прийняти. Відповідно, це рішення виконавчим комітетом було прийняте. Тому я вважаю, що це для людей, які схочуть під’їхати до Катедри в неділю, паркування платне на цій паркові буде починатися з 12 години». 

Загалом у Тернополі, каже Ігор Мединський, є 9 місць платного паркування. В зимовий період, каже чиновник, вони, в середньому, працюють з 8 до 16 чи 18 години. Тариф встановлений для всіх один – 4 гривні за годину перебування.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради:

«Платне паркування у всьому цивілізованому світі є своєрідним додатковим доходом до бюджету місцевого. І я би хотів, щоби громада розуміла, так, як і західно-європейці, американці, англійці розуміють, що ці кошти поступають в місцевий бюджет. Що цей місцевий бюджет – це дороги, це лікарні, це інші сфери нашого життя».

Усі платні парковки, зазначає Ігор Мединський, – з паркоматами. Втім, замість великих стаціонарних паркувальники використовують переносні.

 

 

залишіть коментар