В парламенті лобіюють олігархів?

Автор:     Опубліковано: 30 Грудня 2014 о 18:56    544 переглядів

Гроші українців і далі виводитимуть в офшорні зони.  Пропозицію представників  ВО «Свобода», зокрема народного депутата України Михайла Головка, про денонсацію угоди з Кіпром, народні обранці не внесли до порядку денного.  Михайло Головко припускає – це вигідно депутатам, які вболівають за олігархів.

Михайло Головко, народний депутат України

«Будь-яке зволікання, затягування з ухваленням ініціативи щодо денонсації угоди з Кіпром свідчить про те, що у парламенті є лобізм українських олігархів, які вивозять мільярди з України. Лише за останні роки з держави вивезено більше 70 мільярдів доларів і звідси в нас би зразу знялись питання щодо соціальних виплат і щодо соціальних гарантій».

Михайло Головко – єдиний депутат, який в цілому не підтримав Митний кодекс. Парламентарі не врахували його пропозицій: брати більший військовий збір від тих, хто багато заробляє.

Михайло Головко, народний депутат України

«Є люди, які задекларували  більше півмільйона в рік, вони повинні платити порядка 10%,  той, хто понад мільйон,  то 15% разового збору на армію, хто понад 10 мільйонів –  20%,  понад 100 мільйонів – 25. Так би мовити прогресивна шкала оподаткування».

А ще переконаний Михайло Головко несправедливо оподатковувати житло українців за квадратні метри, а не за їхньою вартістю. Тож допоки  поправки запропоновані представниками позафракційного об’єднання не внесуть до Податкового і Митного кодексу, за них депутат не голосуватиме.

залишіть коментар