Замість підвалу – тренажерний зал

Автор:     Опубліковано: 4 Грудня 2014 о 19:35    809 переглядів

Новий тренажерний зал відкрили у приміщенні 21 школи Тернополя. Більше року тривала реорганізація підвального приміщення закладу у спортивний зал. Однак уже зараз і діти, і дорослі можуть почати у ньому тренування.

Провести з користю довгі зимові канікули, зміцнити тіло і виховати в собі чемпіона відтепер можуть учні 21 школи. Просторі зали, сучасні тренажери, боксерський ринг, груші, гантелі та інше спортивне приладдя у повному розпорядженні майбутніх спортсменів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Той зал, який ви бачите сьогодні можна назвати чудовим прикладом соціального партнерства між владою міста, між підприємцями. Це є добрий приклад, як допомагати своєму місту, тому що люди вклали власні кошти в зал, де взагалі не було ремонту. Вони зробили ремонт, зробили якісні тренажери, зробили чудовий спортивний зал, де діти зможуть протягом канікул відпочивати, займатися спортом».

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ОДА:

«Тут є бачу боксерський ринг, можна на ньому працювати не тільки в боксі, можна працювати і в інших контактних єдиноборствах, де використовується ринг. Це напевне, що тайський бокс, судячи по тих тренувальних мішках. Теж контактні види, я думаю, що тут можна працювати і боксерам, і людям, які практикують муай-тай, які практикують кік-боксинг, фрі-файт. Є дуже багато систем бою, де в змагальній практиці потрібен такий тип обладнання».

До слова, представники місцевої влади пообіцяли, що групи школярів віком від семи до дванадцяти років тренуватимуться безкоштовно. Для старших ціна буде символічна – шість-вісім гривень за заняття.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Щодо шкіл, ми далі шукаємо. Не тільки в школах, в професійно-технічних училищах. Ряд шкіл вже зробили. Це в першу чергу треба згадати 16 школу, в нас є там зал фрі-файту, 2 школа – панкратіон. Думаю, в кожній школі знайдеться місце, для того, щоб зробити куточок спортивного життя».

Щодо нового спортзалу, то його уже пригледіли для занятьз тайського боксу. Представник Федерації Ігор Богатюк каже, тут є усі необхідні умови для таких тренувань.

 

залишіть коментар