Хто прибиратиме Тернопіль?

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2015 о 20:14    624 переглядів

У Тернополі невдовзі визначать тих, хто його прибиратиме. Черговий тендер на санітарне утримання міста управління житлово-комунального господарства оголосило ще у кінці минулого року. Свої пропозиції подали 3 підприємства.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Є лот 1 і лот 2. По лоту 1 – це є санітарна очистка вулиць нашого міста, тротуарів нашого міста, скверів нашого міста і міжбудинкових проїздів нашого міста. По лоту 2 – це є санітарна очистка прибережних смуг, в нас є, зелених зон, які прилягають до доріг, ну і канави. Всі елементи, які прилягають до дороги, входять в лот 2».

16 січня в управлінні ЖКГ провели розкриття конкурсних пропозицій. Переможця торгів тендерний комітет визначатиме протягом 20-ти днів. Оцінюватимуть претендентів за низкою критеріїв.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Нас, як замовника санітарної очистки нашого міста, турбує, в першу чергу, це наявність нової техніки, цінова пропозиція, наявність відповідного досвіду роботи, наявність бази, ну і інші критерії, які, згідно Закону про державні закупівлі, необхідно подати для розгляду пропозицій».

 

 

залишіть коментар