Містом курсуватиме 2 нових тролейбуси

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2015 о 20:15    314 переглядів

Днями тернополяни матимуть змогу випробувати два нещодавно придбаних тролейбуси. Один з них вже пройшов пробну експлуатацію, інший ще перевіряють, після чого і його поставлять на лінію. Як виглядає транспортне оновлення вже бачили наші кореспонденти.

Нові тролейбуси-гармошки з Чехії можна буде побачити на вулицях міста вже цієї неділі. На разі вони курсуватимуть по другому маршруті, згодом поперемінно і на інших, з найбільшим пасажиропотоком.

НАТАЛІЯ БАЛАЦЬКА – начальник служби руху КП «Тернопільелектротранс»

«Ці тролейбуси марки «Skoda» 15ТР ми ставимо на маршрути, де більший пасажиропотік. Це 1, 2, 10, 11 маршрут. Вони поки що працюють на 2 маршруті, тому що мають пройти пробну експлуатацію з пасажирами. А далі будем їх міняти маршрутами: 1, 2, 10, 11».

З технічної сторони, розповідає Наталія Балацька, ці тролейбуси зарекомендували себе позитивно. Саме цей чеський транспорт адаптований до наших умов, таким чином і проблем з ремонтом буде менше.  Також вони є більшими, тому місця вистачить всім. Нагадаємо, за останні роки замінили вже 18 тролейбусів. В планах – таку практику продовжити.

СЕРГІЙ НАДАЛ – міський голова Тернополя

«Розраховуємо, що протягом року робота по впровадженню екологічного транспорту буде тривати, оскільки цей транспорт є самий дешевий для тернополян. Цей транспорт перевозить необмежену кількість пільговиків. Ну і це є, реально, екологічно чистий транспорт, який не шкодить навколишньому середовищу. Тому планується і будівництво нових ліній електропередач для тролейбусів і придбання, знову ж таки, тролейбусів».

За словами мера, сьогодні новий тролейбус коштує більше двох з половиною мільйонів гривень. А вживаний чеський з придбанням, розмитненням та доставкою обходиться місту до чотирьохсот тисяч гривень, в залежності від курсу. Та й термін їх  служби, каже Сергій Надал, не менший, ніж у нових.

залишіть коментар