Щоб бізнесу легше працювалося, на Тернопільщині підписали Меморандум

Автор:     Опубліковано: 28 Січня 2015 о 23:07    263 переглядів

Щоб створити партнерські стосунки між платниками податків та органами державної влади, представники Територіального відділення Асоціації платників податків України, Головного управління ДФС в області та Тернопільської митниці підписали Меморандум про співробітництво.

ІГОР ДУТКА, директор ТВ ВГО АППУ

«Для чого ми підписали цей Меморандум, щоб ми разом працювали, піднімали імідж нашої держави, сплачували податки і Україна процвітала –  от для того створена Асоціація платників податків».

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в області

«Перша ціль, яку переслідую особисто я перед собою і відомство зокрема, це погоджуємо наш план роботи на цей рік в тому руслі, що зараз активно будемо обговорювати спільні семінари по змінах в законодавстві, які в нас зараз пройшли, їх маса».

ВОЛОДИМИР МАРЦИНЮК, начальник Тернопільської митниці ДФС

«Ми таку роботу вже розпочали в минулому році,  шляхом проведення відповідних семінарів. Вже проведено порядка 3-х цільових семінарів, тематичних. І співпраця з  Асоціацією платників податків області, я думаю, шляхом підписання даного Меморандуму, не те що покращить в цілому взаємодію, але по крайній мірі, виписує конкретні дії і кроки, які ми будемо вчиняти».

Учасники підписання кажуть, Меморандум є публічною угодою та декларує  спільне  бажання створити сприятливі умови розвитку підприємництва в області, забезпечити  контроль  за  дотриманням  податкового  та  митного законодавства.

 

 

залишіть коментар