Снігоочисна техніка на вулиці міста виїхала ще вночі

Автор:     Опубліковано: 5 Січня 2015 о 19:22    541 переглядів

Січневий сніг не завдав клопоту тернопільським комунальникам.  Техніка, запевняють в профільному управлінні, на дороги міста виїхала близько 3-ї ночі. А вже о пів на 6-ту ранку до роботи приступило приблизно 70 двірників.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«В нас є відпрацьовано 7 маршрутів. По цих маршрутах зразу випущено було техніку. Диспетчер працює цілодобово, він знає, куди техніку направляти. Крім цього, робляться об’їзди, підправляється. Тому місто оперативно було зачищено, а також  посипано підвищеною концентрацією солі, сумішшю, приблизно до 20 %. Ми бачимо, зараз, при -3, які в нас зараз є, в нас практично дороги течуть, вода. Це говорить про те, що досить інтенсивно посипка пройшла».

Прибирання розпочали з основних доріг, після чого перейшли на тротуари та бокові вулички. За очищенням та посипанням прибудинкових територій, розповідає Олег Соколовський, слідкують обслуговуючі підприємства.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Досить інтенсивно спрацювали ЖЕКи. Вийшло 18 одиниць техніки, і приблизно, десь там, 440 двірників. Тобто, практично, якщо вже люди бачать, виходять з будинку, дороги були прочищені, тротуари – вручну, тому що там механізовано неможливо, вручну двірниками прочищалися».

Нарікань на роботу комунальників, запевняє Олег Соколовський, наразі немає. Не скаржаться на прибирання вулиць і тернополяни, яких зустріла наша знімальна група.

«На даний момент таких претензій нема, бо я сама з «Дружби», і, в цілому, в нас під’їзди до будинку… В цілому, можна сказати, задовільно. Але, в міру того, як буде продовжуватися погода наступна. Але так, наразі, добре».

«Ну, для мене нема проблем».

 «Ну, на даний час так, якщо не випаде більше снігу. Є де обійти, розійтися. Треба все рівно дивитись під ноги. Бо в народі як кажуть? «Людина робить кроки будь-як, а звинувачує в тому Господа Бога». Береженого Бог береже».

До роботи, переконують в управлінні житлово-комунального господарства, приступили активно. Адже попереду – похолодання. Відтак, якщо не розчистити і не посипати вулиці зараз, то згодом це зробити буде значно важче.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«По похолоданню будемо мати 3 дні, потім знову тепло. Це проблема для комунальників, тому що потрібно постійно починати з чистого листа, весь час треба запроваджувати різні технології, відповідно до температур. Але ми готові. Техніка є, вся техніка справна, наявність сумішей є достатня, практично, проблем з утриманням немає».

Якщо у вас є зауваження до прибирання вулиць, в управлінні житлово-комунального господарства радять звертатися на гарячу лінію міської ради 15 80 або ж телефонувати за номером 52 58 48.

 

 

залишіть коментар