Студенти-іноземці проти корупції в медуніверситеті

Автор:     Опубліковано: 21 Січня 2015 о 21:20    493 переглядів

Один зняв кандидатуру, іншого – пікетували. За два дні до виборів ректора студенти і викладачі Тернопільського медуніверситету мали змогу востаннє поспілкуватися з кандидатами на цю посаду. На зустріч прийшли як ті, хто зі своїм вибором вже визначився, так і ті, що ще сумнівалися щодо того чи іншого претендента.

ДІАНА ЖЕГЕСТОВСЬКА, студентка ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Я не буду брати участь у виборах ректора. Я брала участь у виборі представників на вибори ректора і своєму представнику я довіряю. В принципі, мені здається, всі кандидати в даному випадку гідні. Мені цікаво детальніше дізнатися про їхні програми, от я за цим прийшла. Але так, я вже обрала для себе фаворита».

ІГОР ДРАЧ, викладач ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Я чекаю, що коли всі кандидати будуть разом – це буде трішки по-іншому, ніж коли кожен приходив особисто до нас. Всі, хто балотується, я вважаю, це достойні відомі люди. Тобто в будь-якому разі, я вважаю, університет не програє. І тому, можливо, за людськими рисами йде перевага».

Ще перед початком зустрічі Василь Бліхар зняв свою кандидатуру із виборів ректора. А незабаром під дверима зали іноземні та українські студенти вигукували гасла проти одного з кандидатів. Та вже за кілька хвилин у коридорі адмінкорпусу було порожньо – пікетувальників розігнала охорона.

САУД, студент ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Охорона прийшла до нас і вигнала геть з приміщення. Вони казали, що нам варто йти додому, інакше ми будемо мати проблеми з нашим навчанням в університеті».

КАСЕМ, випускник ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Вони нападали на нас, виривали плакати, розігнали нас, копнули по ногах, ударили. Вони читали там проти кого ми прийшли. Ми просто прийшли проти декана іноземного факультету, який просто розводить корупцію в університеті і страждає від того весь іноземний факультет, студенти».

ТЕЙБА, студент ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Якщо ти не заплатиш, ти не здасиш екзамену. І вибирають вони не в загальному. Вони вибирають особливі імена щороку. Вони вибирають 10-15 осіб і кажуть: «Ти маєш заплатити, щоб здати цей екзамен».

То ж завершилася зустріч спокійно. А про нещодавній пікет у стінах адмінкорпусу медуніверситету нагадували тільки порвані плакати в руках охорони.

  • Останніми подіями, коли хочуть усіма способами очорнити одного з кандидатів провокатори тільки підняли його рейтинг

залишіть коментар