Свободівці проти приватизації держпідприємств

Автор:     Опубліковано: 20 Січня 2015 о 19:15    455 переглядів

Законопроект про дозвіл на приватизацію державних підприємств відправили на доопрацювання. Такий розвиток подій, нардепи-свободівці вважають, хоч частковою, та все ж перемогою.   Адже переконані,  сама стратегія уряду в цьому напрямі не просто хибна, а відверто злочинна. У разі затвердження законодавчої ініціативи під № 1567, каже народний депутат Михайло Головко, можна буде приватизувати близько тисячі державних підприємств.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України (ВО «Свобода»):

«На догоду олігархам, зараз викачали понад тисячу стратегічних підприємств, які хочуть продати за безцінь. І що від цього отримає держава? Разову вигоду? Тимчасову, практично на короткий період, а далі, як буде жити український народ? Всі ці стратегічні підприємства опиняться в приватних руках, будуть виводити знову кошти в офшори олігархи, а держава збанкрутує, тому це для нас є стратегічно важливе питання».

Серед підприємств, які через цю урядову ініціативу могли піти з молотка: лісництва, мисливські господарства, «Укрзалізниця», «Укрспирт» та ще чимало об’єктів, кажуть свободівці. Це в той час, коли проти продажу держпідприємств і  прості українці. Михайло Головко каже, на кожній зустрічі  громада виступає за повернення в державну власність стратегічно важливих та незаконно приватизованих об’єктів. Тому депутати-свободівці у парламенті уже готують низку законопроектів.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України (ВО «Свобода»):

 «Зареєстрували ряд проектів в парламенті і, особливо, проект про націоналізацію, який передбачає навпаки повернення у державну власність стратегічних об’єктів, адже за останні 20 років їх було приватизовано 29 тисяч підприємств, стратегічних у тому числі. І прикро, що обленерго, облгаз, енергозберігаючі, розподільчі компанії зараз стали в руках олігархів, які на тому наживають мільярди, а від того страждає українська держава».

Важливо не забувати й про тих, каже Михайло Головко, хто доводив держпідприємства до жахливого фінансового стану, і надалі через корупційні схеми продовжує  наживатися на народній власності. Тому «Свобода» наполягатиме, аби усіх винних у розбазарюванні та доведенні до банкрутства держпідприємств піддали перевірці та притягнули до кримінальної відповідальності.

залишіть коментар