У міськраді хочуть, щоб вивіски були тільки українською

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2015 о 01:21    529 переглядів

Назви закладів – лише українською. Відповідне звернення до Верховної Ради мерія прийняла на черговій сесії.  Депутати просять внести зміни у законодавство, яке наразі дозволяє встановлювати вивіски на будь-якій мові.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Дуже багато підприємців чи то на данину моді, чи то для якоїсь більшої популяризації своїх закладів намагаються оформляти назви своїх закладів іноземними мовами. Особливо це стосується сьогодні стоматологічних кабінетів».  

Втім, наголошує Юрій Дейнека, зміни, якщо вони будуть, торкнуться не всіх.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Це стосується, в основному, невеликих або одиночник, так званих, закладів торгівлі, закладів побуту і так далі. Чому? Тому що є мережеві магазини, які є всеукраїнські мережі, або це мережі міжнародні. Якщо є торговий знак зареєстрований, відповідними українськими або закордонними сертифікаційними компаніями, то це звернення або зміни до законодавства, фактично, не будуть стосуватися даних закладів».

До слова, раніше подібне рішення місцеві чиновники внесли у Правила благоустрою Тернополя. Втім, каже Юрій Дейнека, без законодавчих змін воно носить радше рекомендаційний характер.

залишіть коментар