У Тернополі пішохідні переходи обладнали додатковими світильниками

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2015 о 18:59    460 переглядів

Тернопільські «зебри» частково стали безпечнішими. Комунальне підприємство «Тернопільміськсвітло» обладнало додатковими світильниками низку пішохідних переходів. Лампи, кажуть, почепили, здебільшого, в місцях, де зазвичай є інтенсивний рух транспорту та багато пішоходів.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Ми зараз стоїмо на вулиці Пирогова – Князя Острозького. Бачимо 2 світильники, які встановлені трохи нижче, як звичайні світильники. Це світильники виробництва нашого, «Ватра». В них спеціальні лампи встановлені, і світильники зроблені так, що розсіювання йде вужче. Тобто, не освітлює всієї території, а тільки на місце самого пішохідного переходу. Крім цього ще, згідно правил, вони мають бути іншого кольору. Якщо зазвичай в нас світильники жовтого, натрієвого, то тут стоять спеціальні галогенові лампи, які дають білий колір. І пішоходів має бути гарно видно в нічний час». 

Додаткове освітлення встановили також на вулицях Київській, Тарнавського, проспектах Злуки та Степана Бандери. Загалом, останнє оновлення торкнулося 14-ти пішохідних переходів. Ще близько трьох десятків хочуть освітити до кінця цього року.

Також, розповідає Олег Лехіцький, триває планова заміна старих світлофорів.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Останній ми поміняли на перехресті Злуки – 15 Квітня. Найближчим часом ми маємо поміняти на гаївському перехресті, там інтенсивний рух, на петриківському перехресті. Ну і далі будемо бачити, згідно того, як нам буде йти робота». 

Загалом до кінця року у місті мають намір замінити усі старі регулювальники руху. Наразі комунальникам залишається оновити 28 світлофорних об’єктів.

 

залишіть коментар