У Тернополі збирали кошти для дітей загиблих Героїв

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2015 о 12:22    311 переглядів

Давня українська традиція – не залишати без підтримки родини тих, хто загинув, захищаючи рідну землю. Небайдужі тернополяни отримали можливість долучитися до допомоги дітям полеглих в АТО земляків, придбавши мистецький календар з краєвидами рідного міста. Ініціатор акції, депутат Тернопільської міськради Віталій Цимбалюк каже: ідея благодійного вечора народилася після того, як на військовому вишколі познайомився з чоловіком, який зараз воює на Сході.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, ініціатор заходу:

«Він дуже сильно переживає, щоб часом з війни не вернутися інвалідом. Друге – він переживає, коли він загине, він переживає за своїх діточок, щоб вони не лишилися голодні. І третє – щоб жертви наших хлопців не були марними. Я перед тим відвідував сімї наших Героїв України, які загинули в АТО. Коли я з ними поспілкувався, поспілкувався з матерями, я зрозумів, що для цих діток не стільки важлива матеріальна допомога, як увага. Увага нашої громади, увага нашого суспільства». 

Відтак, найпочеснішими гостями благодійного вечора були рідні загиблих Героїв – Віктора Гурняка, Сергія Долгіх, Миколи Руснака, Дениса Громового, Руслана Степули.

Петро Гурняк назавжди попрощався із сином Віктором у жовтні. 27-річний тернополянин загинув у бою неподалік міста Щастя, на Луганщині. Без батька залишилася дворічна Юстинка.

ПЕТРО ГУРНЯК, батько Віктора Гурняка:

«Чимраз більше наших хлопців полягає на фронті. А є такі сімї, що не працюють, одна мати залишилася, дітей багато. Є маленьких багато дітей. Воюють одні молоді хлопці. Рідко, хто зі старших йде воювати. Така благодійна акція, якщо допомагають люди, можуть допомогти, їм честь, хвала».  

До роботи над календарем долучилися відомі тернопільські поети та фотохудожники. Загалом під час благодійного вечора придбали півтори сотні примірників. Зібрані кошти, а це – більше 50 тисяч гривень, поділили порівну між сімома дітьми загиблих Героїв. Організатори вечора запевняють: така благодійна акція – перша, але не остання.

 

залишіть коментар