«Укрзалізниця» відмінила один з потягів, що з’єднував Тернопіль зі столицею

Автор:     Опубліковано: 23 Січня 2015 о 19:20    289 переглядів

«Укрзалізниця» зменшить витрати у секторі пасажирських перевезень. З метою економії у відомстві вирішили змінити періодичність курсування деяких поїздів і скасувати не надто популярні серед пасажирів та збиткові рейси. Торкнулися зміни і потягів, які курсують через Тернопіль. Зокрема, з лютого перестане їздити один із поїздів Інтерсіті, який з’єднує наше місто зі столицею.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Керівництвом «Укрзалізниці» прийнято рішення, щоб поїзд 749/750 Тернопіль-Київ в зв’язку з відсутністю достатнього пасажиропотоку, а також – з метою зменшення експлуатаційних витрат він з лютого місяця в ходу не буде».

Втім, добиратися до Києва, заспокоює Михайло Жуков, все одно буде чим.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Альтернативний вид в нас також є 747/748. Цей поїзд, Інтерсіті, він буде ходити кожен день, як і ходив по графіку. Що стосується поїзда 225/226, це є Львів-Харків, він також буде ходити. 144, рахівський буде ходити також. Ну і 82 буде ходити, 50 буде ходити».

Внесли зміни і в графіки руху інших потягів, маршрут яких пролягає через наше місто.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Також прийнято керівництвом «Укрзалізниці» рішення  про те, щоб поїзд Ужгород-Одеса, а також – Чернівці-Одеса буде ходити не кожен день, а буде ходити через день. Також поїзд 397/398 Черкаси-Львів, також буде ходити в ходу один раз на 4 дні».

 

 

 

залишіть коментар