В ДАІ випробовують термінали для сплати штрафів

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2015 о 23:25    321 переглядів

Порушили правила дорожнього руху – можете розрахуватися на місці. У тернопільських інспекторів з’явилися термінали для прийому оплати штрафів банківською картою. Відтак, водії, на яких складений адмінпротокол, при бажанні мають право сплатити штраф в службовому автомобілі працівника ДАІ.

ОЛЕГ ТУРЛАЙ, заступник начальника УДАІ в Тернопільській області:

«Для чого це зроблено? Для того, щоб зменшити також кількість проблем для водіїв, щоб не ходити по касах, по банках, не стояти в чергах, не тратити свій час. По бажанню, можна це сплатити на місці, що прискорить подальше рішення цього адміністративного правопорушення».  

Проблем після такого розрахунку  – не виникатиме, запевняють в ДАІ.

ОЛЕГ ТУРЛАЙ, заступник начальника УДАІ в Тернопільській області:

«Якщо водій проплачує на певний рахунок штраф, він йде зразу по базі НАІС, йде автоматична сплата штрафу. І інспектор адміністративної практики, який реєструє адміністративний протокол, він вже бачить, що штраф сплачений, і, крім того, до протоколу вже додається квитанція про оплату. Вже ніяких там випадків, щодо подання інформації на виконавчі служби – такого вже бути не може, тому що воно все йде автоматично».   

Поки що у тернопільських інспекторів є лише два такі прилади. Один, каже Олег Турлай, перебуває в підрозділі, який слідкує за безпекою дорожнього руху в Тернополі. Ще одним користуються почергово правоохоронці, які несуть службу на дорогах державного значення.  Втім, сподіваються в Державтоінспекції, з часом терміналів буде більше.

 

залишіть коментар