В міській раді хочуть позбавити повноважень п’ятьох депутатів

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2015 о 12:23    733 переглядів

Залишити без мандатів кількох колег – колишніх «регіоналів» вирішили депутати Тернопільської міської ради. У перелік увійшли Петро Гоч, Микола Гнатів, Василь Лукін, Віталій Цимбалюк та Сергій Мамаєв.Причина, кажуть в комісії міськради з питань регламенту, – систематичне невиконання згаданими депутатами своїх обов’язків. Зокрема, це стосується пропуску низки сесій.

БОГДАН ПОПАДИН, голова постійної комісії міськради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності:

«Гнатів: в 2013 році з 15 пленарних засідань присутній на 3, в 2014 році з 13 на жодному. Гоч: в 2013 році з 15 на 2, в 2014 році – з 13 на жодному. Лукін: в 13 році – з 15 на 6, 14 – з 13 на жодному».

Те ж саме, за словами Богдана Попадина, стосується також Сергія Мамаєва та Віталія Цимбалюка.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, депутат Тернопільської міської ради:

«Цимбалюк Віталій Михайлович, позафракційний. Ну, пане Попадин, я, в принципі, з вами погоджуюсь, все ви правильно сказали, посилаєтесь на статті Закону про місцеве самоврядування, але, все-таки, остаточне рішення буде приймати виборець, який мене обирав, тому що я – мажоритарник, дякую».   

За рішення позбавити згаданих обранців повноважень  проголосувало 39 депутатів з пів сотні присутніх. Втім, остаточне рішення може прийняти лише ТВК або Центрвиборчком.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми своїм рішенням не маємо права позбавляти будь-кого депутатських повноважень. Але ми можемо звертатися з такими пропозиціями до територіальної виборчої комісії, до центральної виборчої комісії».  

До слова, раніше депутати Тернопільської міської ради хотіли позбавити мандата Петра Гоча. Втім, ні територіальна, ні центральна виборча комісія на їхнє звернення не відреагували.

 

 

залишіть коментар