В Тернополі обрали найкращі різдвяні атрибути

Автор:     Опубліковано: 20 Січня 2015 о 19:16    750 переглядів

У Тернополі підбили підсумки одразу двох міських конкурсів – «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста».  В першому шукали найкращий макет шопки. Окремо оцінювали і вертепи, розміщені у міських церквах. Другий конкурс включав 3 номінації. Журі обирало  найкраще оформлену ялинку, подвір’я чи оселю та визначало найоригінальніше задекоровану вітрину.

Представники школи номер 17 на конкурс відправили виготовлений учнями макет різдвяної шопки. Усі фігурки та сніжинки, розповідає вчитель Олена Полещук, діти плели гачком на уроках трудового навчання. Робота тривала кілька місяців. Втім, воно було того варте  – оригінальна шопка школярів зайняла 1 місце.

ОЛЕНА ПОЛЕЩУК, вчитель трудового навчання ЗОШ №17:

«В нас по програмі є в’язання гачком. Все-таки, щоб було цікавіше діткам щось робити, творити, не просто вчитися в’язати, а щось, щоб було видно їхню роботу, ми вирішили зв’язати такий вертеп. Робили з натхненням, з добром, з тим, щоб був мир і спокій вже нарешті на землі, щоб в нашій Україні панував мир, і щоб ми могли творити і робити все для блага України».

Кожен з учасників даних конкурсів, вважає міський голова Сергій Надал,  долучився не просто до змагання, а до своєрідного соціального проектуз покращеннярідного міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Два роки ми живемо в надзвичайному стані. Спочатку революція Гідності, потім – події Майдану, окупація Криму, війна на Сході, тотальне зростання цін, зубожіння населення, негативна економічна ситуація – все це створює дуже такий неприглядний настрій у всіх мешканців Тернополя і, в цілому, по Україні. Тому було бажання хоч якимось чином скрасити наші щоденні будні, зробити їх більш якимись яскравішими і цікавішими. І саме завдяки вам, завдяки тому, що ви прикрасили кожен хто своє подвір’я, хто – ялинку, хто – вітрину, саме завдяки цьому ми зробили наше місто кращим, а ті свята, я сподіваюсь, були більш цікавішими».   

Переможці конкурсів отримали подяки та грошові сертифікати. На кожен конкурс було передбачено по 8 тисяч гривень.

 

 

залишіть коментар