В Тернополі подбають про обороноздатність

Автор:     Опубліковано: 28 Січня 2015 о 23:04    334 переглядів

Події, які відбуваються на Сході країни, змушують подбати про безпеку й в інших регіонах. Тернопіль – не виключення. Місто посилено патрулюють, йде мова і про відновлення блокпостів на в’їздах. Кругленька сума на забезпечення обороноздатності та порядку передбачена і з міського бюджету на цей рік. Зокрема, з казни дадуть гроші на заходи щодо своєчасного оповіщення населення та попередження надзвичайних ситуацій, відремонтують бомбосховища та спеціальні укриття, закуплять предмети індивідуального захисту та медикаменти. Певну суму витратять на забезпечення повноцінної діяльності громадських груп охорони порядку та правоохоронних органів. Заодно на останній сесії прийняли і програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та мобілізаційної підготовки у місті.

ВАСИЛЬ СТАНДРЕТ, начальник відділу кадрового забезпечення міськради:

«Ми постарались врахувати мінімальний об’єм робіт, який потрібно виконати, в зв’язку з тими викликами, які ставить сьогодні перед нами ситуація на Сході України». 

Загальна сума коштів, передбачена на виконання цієї програми, становить більше 2-ох мільйонів гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Придбання паливно-мастильних матеріалів – 650 тисяч, придбання предметів інвентарю та матеріалів медичного призначення – 50 тисяч гривень, 500 тисяч гривень – закупівля запасних частин, ремонт техніки для тих формувань, які задіяні в проведенні Антитерористичної операції. Також для потреби загонів оборони міста Тернополя передбачено придбання матеріалів і предметів індивідуального захисту – 400 тисяч гривень, придбання форменого одягу – 150 тисяч».

Також програма передбачає придбання засобів зв’язку, спостереження та іншої техніки. А ще – проведення ремонтно-відновлювальних робіт в приміщеннях, де розмістять пункти оборони Тернополя та їх матеріально-технічне забезпечення. При потребі, в міськраді обіцяють залучити і кошти з резервного фонду.

залишіть коментар