«Збруч – ріка єднання!»

Автор:     Опубліковано: 23 Січня 2015 о 19:09    152 переглядів

На мості через річку Збруч з нагоди Дня Соборності України тернополяни і хмельничани, традиційно, провели спільну акцію. Представники обох областей обмінялися короваями і, з’єднавши синє та жовте полотно, підняли український стяг.

Участь у заході взяли не тільки представники влади, а й духовенство, політики та громадськість. Пригадуючи історію, проводили паралелі із сучасністю.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України (ВО «Свобода»):

«Немає права зараз влада стати на ті самі граблі, що в свій час Грушевський і Винниченко. Немає права Порошенко і Яценюк зараз знову займати слабку позицію, здавати інтереси України. І врешті-решт, що призведе до поразки і до втрати суверенітету і цілісності нашої держави. І тому ми з вами, товариство, зараз повинні все зробити для того, щоб підштовхувати і бути тим контролюючим органом, щоби робити все, щоб змусити владу приймати правильні рішення».

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, лідер ВО «Свобода»:

«Соборність – це є символ споконвічного бажання української нації мати свою державу. Незалежно від того, як хто  з різних сторін хотів розшматувати Україну. Цьогоріч воно є дуже символічним, бо вже вдруге в сучасній Україні ми святкуємо соборність в період боротьби, власне, за цю соборність і незалежність».

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції Гідності, Антитерористичної операції, а також тих, хто долучився до становлення єдиної суверенної та незалежної України.  Представники духовенства відслужили поминальний молебень за загиблими.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!