25 чудотворних ікон об’єднали у туристичній брошурі

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2015 о 19:17    706 переглядів

Маленьким Єрусалимом називають нашу область творці туристичної брошури. Адже у багатьох храмахрегіону зберігають мощі святих та чудотворні ікони. Саме тому, за словамизаступника директора департаменту розвитку інфраструктури транспорту та туризму, і виникла потреба у створенні буклету. В ньому є інформація про святині та карта,з місцями їхнього розташування.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ,  заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА:

«Ідея в тому полягає щоб кожен опис до кожної ікони позначити на карті, де вони знаходяться, що буде зручно для туриста, який схоче відвідати ці ікони, от прикластися до них, почитати молитву він бачить чітко, на карті, де вони знаходяться. Крім того в нас є перелік об’єктів туристичної інфраструктури знову ж таки, де можна заночувати, похарчуватися, ну власне ті речі, які цікавлять туриста».

Проте туристична карта, не єдина цікавинка брошури. У ній також є інформація і фото 25 чудотворних ікон. Кожна з них має свою повчальну історію та молитву. Автор буклету «Чудотворні ікони Тернопільщини» розповідає, ці святині є не просто гарними, а ще й цілющими,  тож паломники й досі приходять віддати  їм шану та помолитися.

ОЛЕКСАНДР МАЛАШЕВСЬКИЙ, автор буклету:

«Вони на сьогоднішній день визнані ці ікони, будем казати, ми не брали, можна, багато є, цих ікон, але от на сьогоднішній день на Тернопільщині визнані і куда в дійсності йдуть паломники, як кажуть віддають шану. І інформація є чому вони чудотворні тут не тільки, шо вот ікона вона гарна чи нє, вона в свій час колись якісь дійства приносила для того, щоб люди мали виздоровіли, як кажуть поправили свій стан».

Таку туристичну книжечку кожен охочий зможе придбати у книжкових магазинах, туристично-інформаційних центрах та готелях. За словами автора, коштуватиме вона  близько 30 гривень.

залишіть коментар