Кілька кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж замінять цьогоріч у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 25 Лютого 2015 о 19:20    554 переглядів

Близько 4-ох кілометрів міських водопровідних мереж та близько 600 метрів вводів у будинках мають намір замінити цьогоріч у «Тернопільводоканалі». Оновлять також і частину мереж каналізаційних.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Буде проходити реконструкція, тобто, заміна каналізаційного колектора по вулиці Злуки. Ще частинку ми маємо десь в районі 200 метрів, може, трошки більше, поміняємо. Це аварійний наш колектор. Так само ми плануємо аварійні ділянки на каналізаційних мережах, десь до 1 кілометра в 2015 році ми плануємо міняти».  

Втім, заплановане – це лише частина від потреби, зізнаються у водоканалі. Адже коштів, щоб відремонтувати чи замінити все, потрібно чимало.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Якщо ми маємо водопровідних мереж приблизно 350 кілометрів, ну то рахуйте, що ми частинками міняємо, в рік по 3 кілометри, по 4, то ще нам багато років треба буде міняти. І так само на каналізаційних мережах. Тобто, ми зараз стараємося аварійні, в більшості, міняти каналізаційні мережі. Водопровідні мережі – це вже майже планово, бо в нас вже трохи аварійність зменшилась на водопровідних мережах».  

Додамо, за 2014 рік водоканалівці замінили більше 2 з половиною кілометрів водопровідних та близько кілометра 700 метрів каналізаційних мереж. Також, розповідають, замінили вводи у 74-ох будинках.

 

залишіть коментар