На Тернопільщині попрощалися з кіборгом Іваном Вітишином

Автор:     Опубліковано: 19 Лютого 2015 о 20:57    636 переглядів

З кожною хвилиною біля церкви у Великій Березовиці все більше людей. Прощаються з Героєм. 38-річний Іван Вітишин загинув ще в січні, в Донецькому аеропорту. І тільки тепер його тіло привезли додому.

ТАРАС ПАВЛЕНКО, командир 3-го відділення 3 батальйону 80 аеромобільної бригади:

«20 числа підірвали аеропорт. 19 я ще з ним там був, він ще був живий. 19 я виїхав зранку, а він залишився. Позитивна така людина. Проявляв себе тільки в кращих якостях. Сумлінно виконував накази, ніколи ні з ким не сперечався. Взагалі, людина була від душі».  

ІВАН ШКУДОР, командир 2-го відділення 3 батальйону 80 аеромобільної бригади:

«Дуже хороша людина була. Нема що сказати… Поганих слів нема про нього, щоб сказати».  

Тільки хороше про Івана Вітишина згадують і вчителі тернопільської школи номер 8, де він здобував освіту. Там його запам’ятали добрим, чуйним та роботящим хлопцем.

ОРИСЯ ПОВОРОЗНИК, вчитель ТЗОШ № 8:

«Шкода, що така зустріч відбувається прощальна. Завжди був добрим, роботящим, хорошим сином, хорошим батьком, як зараз ми довідались. І, просто, дуже шкода, що такі діти помирають. Вони залишаються для нас Героями».   

Учні 8 школи, які прийшли вшанувати Героя, переконані: Іван – гідний приклад для наслідування. Кажуть: якби довелось, самі б, не вагаючись, стали на захист своєї країни.

ДМИТРО, учень ТЗОШ № 8:

«Ми прийшли сюди, щоб вшанувати пам’ять Івана. Він був Героєм великим, він вчився в моєї вчительки. І ми прийшли сюди, щоб вшанувати його. Слава Україні!»  

МАКСИМ, учень ТЗОШ № 8:

«Ми хочемо бути такими, як він».

Поховають бійця у Великій Луці, де він проживав після одруження. Вічна пам’ять Герою!

 

 

залишіть коментар