П’ятьох депутатів міської ради позбавили повноважень

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2015 о 19:00    659 переглядів

На сесію збиралися і депутати міської ради. На порядку денному – лише декілька питань. Чи не основне, що спонукало депутатів зібратися позачергово – необхідність прийняття рішення стосовно залізничної лікарні. Більшістю голосів обранці підтримали прийняття медзакладу у комунальну власність та затвердили договір про міжбюджетний трансферт на 2015 рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я вдячний обласній раді за те, що знайшов розуміння з боку депутатів обласної ради. Сьогодні вони проголосували і затвердили угоду, яка підписана між міським головою і першим заступником голови обласної ради, яка стосується того, що область з обласного бюджету дофінансує дану лікарню в розмірі 4 з половиною мільйони гривень. Решту буде фінансувати місто Тернопіль. Зараз, єдине, ми ще просимо розуміння виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації про те, що він зобов’язаний подати документи на розгляд сесії для того, щоб депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської області і ці кошти виділили, фактично, на місто Тернопіль».  

Фінансування роботи медзакладу, обіцяє Сергій Надал, розпочнеться вже найближчим часом.

Також на сесії позбавили повноважень кількох депутатів – колишніх «регіоналів». Їм закидають неналежне виконання депутатських обов’язків, зокрема, прогули сесійних засідань. Ще на попередньому засіданні депутати прийняли рішення звернутися до територіальної виборчої комісії.

ЮРІЙ МАЛАХОВ, голова територіальної виборчої комісії:

«Тернопільська міська виборча комісія постановляє: перше – припинити повноваження депутатів Тернопільської міської ради 6-го скликання Гнатіва Миколи Ярославовича, Гоча Петра Володимировича, Лукіна Василя Миколайовича, Мамаєва Сергія Володимировича, Цимбалюка Віталія Михайловича. Друге – направити дану постанову на адресу ЦВК та Тернопільської міської ради».  

Заодно за припинення повноважень проголосували і депутати.

«33 «за», рішення прийнято».

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, депутат Тернопільської міської ради:

«Я хочу сказати, що це рішення сесії міської ради по мені є антиконституційним. Остаточну крапку в цій справі, я думаю, поставить суд. Ну і, не забувати те, що перешкоджання депутатській діяльності тягне за собою кримінальну відповідальність. Все. Хочу подякувати депутатам, що дали можливість з вами працювати, дякую».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Більше року не відвідували сесії міської ради, не відвідували комісій міської ради. Я рахую, що це є досить знакове рішення. Депутати повинні розуміти, що вони таку саму несуть відповідальність, які і всі люди. Думаю, це рішення можна порівняти з тим рішенням, коли позбавляли депутатських повноважень Лозинського, Лазаренка і всіх інших. Те саме зараз повинне відбуватися по всі й Україні. Люди, які пройшли в ради від «Партії регіонів», як би вони себе сьогодні не називали. Всі повинні розуміти, що вони  сьогодні відповідають за той стан, який є в країні».

Також на сесії депутати прийняли звернення до Верховної ради України та Кабміну про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаціями.

 

залишіть коментар